:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derinliği Olan Bir Vedâ..Yalnızca Vedâ
ÇiLeK
Resimlere bak
Mektubumla avun
Şarkılar tut,
Kendinden vazgeç
Yastığına sarıl
Korkular tut,
Dağılsın kalbin
Öl hatta orda
Lanetler yağdır
Beni hatırla
Her telefona sen çık
Her kapıya sen koş
Beni hatırla
Sen bir yerlerde
Ben bir şehirde
Akşam olunca
Beni hatırla
Bu şarkıya sebep olana...................

Üstünden kaç mevsim geçti bilmem.. Bilemem.. Hatırlayıpta unutmak için üstünden bi o kadar mevsim daha geçmesini istediğimden kaynaklanıyo olabilir.. Belki olması gerekenden çok farklı yerlere bıraktı bizi, 'bizden' dediklerimiz.. Kaç gece düşündüm, seni ve sensiz geçen günlerde içimde yaşattığım seni susturmaya çalışan beni.. Baktın olmadı kaldırır atarsın derdin bazen dalgasına.. Bırak bi kenara atmayı, bende ki ağırlığını kaldıramadım bile.. Sanırım benim sevdiğim sen değildin.. Ben sevmeyi bu kadar çok sevmiş olmalıyım ki, ben sabit kaldığım için karşıma kim çıksa senin kadar sevdim.. Sevmekten vazgeçmektense senden vazgeçtim.. Sanırım en güzel anlatan cümle bu benim gözümde yaşadıklarımızı.. Sevmekten vazgeçeceğime senden vazgeçerim.. Vazgeçtim.. Hiç değilse gidişin sessiz olmasaydı gelişin gibi.. Anlamadım.. Hiç bişe anlamadım.. Son sözünü hiç unutmadım ve hala ne niyetle söylenirse söylensin en nefret ettiğim cümledir 'beni merak etme!!' Seni o günden beri hiç merak etmedim.. Belki de öyleymişim gibi davrandım, belki de seni merak etmediğimi en acı şekliyle sana hissettirmek için elimden geleni yaptım.. Seni bi an yalnız bırakmam'lardan nerelere geldim.. Seni bi daha merak etmedim.. Sadece merak ettiğim bi sabah kapına bıraktığım gülleri ne yaptığını sormuştum.. Dolaba kaldırdım dediğin güllerden bahsediyorum.. Şu an sadece dolaptakileri merak ediyorum..

Bir gün bir yerde tekrar karşılaşırsak
Benimle yeniden tanış,
Bıraktığın gibi olmayabilir bir çok şey
Yaşım, aklım başım, yufka yüreğim
Belki biraz daha zayıf
Belki de medeni halim....

Bir gün bir yerde tekrar karşılaşırsak eğer
Benimle yeniden tanış
Ama kimse anlamasın
Bu tanışıklığın evvelini
Gözün bile ısırmasın beni bi yerden
Çıkaramadım değilde
Tanıştığımıza memnun oldum cevabını
Almak istersen...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Ne Bir Başlangiç Nede Bir Veda!!!! ÇiLeK 7 461 04-12-2022, Saat: 10:42 PM
Son Yorum: wildfang
  Deniz kıyısı olan bir yürekti.... eRCi 1 625 04-12-2022, Saat: 08:34 PM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 264 04-12-2022, Saat: 08:12 AM
  İçinde Sen Olan Herşeyi Sevdim ÇiLeK 10 510 04-11-2022, Saat: 12:17 PM
  Dramatik Olmayan Bir Veda Stinq 6 373 04-10-2022, Saat: 09:49 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 11:01 PM