:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
izmitli_peri
ben deronun kafasına gırerım o benım sozumu dınler Smile Smile hyırlısı olsun ya inş hep mutylu ve gusel yasarsınız yelıs gıbı o evlendı mutlu şimdi kuşum deryayıda inş beyaz gelınlıkle gorucem ben ınanıorum
Ara
adyge55
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:höyyyttttttt noli ya buda kimmmmmmm adyge sende kımsın yaa ben yıne burhanlastım enişde Smile Smile bu arada mrb adyge ben kader tanıstıgıma memnun oldum Smile Smile enişde bu canat da bı gelmedı hemen gelırım dedı hala yok ortalarda

mrb kader bende Murat bende memnun oldum tanıştığıma

bende arkadaşımıza yardımcı olmak istedim düğün konusunda yoksa yalnış mı yaptım nede olsa Derya arkadaşınmış
Ara
izmitli_peri
canat onemlı burda tanıdım onu cok ii arkaadsımdır kendısı enişde ve cok ii bir ınsan bence sen de tanıs
Ara
adyge55
immOrtaL sen merak etme ben denk gelirsem sohbet ortamında konuyu açarım pek tanımıyorum kendisi ama olsun bi şekilde ayarlamaya çalışırım hayırlısı olsun umarım ikna edebiliriz
Ara
izmitli_peri
yok canım ya ne yanlıs yapması murat Smile Smile enişde bı sartla evlenır derya bende sızle kalacam Smile Smile yoksa bozarım aranızı Smile Smile
Ara
immOrtaL
saol murat umarım başarırsınız göreyim sizi Smile
inşallaha kader ya o günlerin gelmesini okadar istiyorumki,hayırlısı olsun herşeyin...

◄███▓▒░░ DeRyAm ░░▒▓███►ஐ

seniseviyorumhghgs9ztdw0.gif
Ara
immOrtaL
ayıpsın güzelim ya kal tabiki
gel haftada bigün kal Smile

Ara
adyge55
eyvah immOrtaL durum sakat kader işi bozucam dior neyse sizde artık ona bi küçük göz oda ayarlarsınız artık
Ara
adyge55
elimizden geleni yaparız immOrtaL yuva kurmak sevaptır bu arada isim neydi acaba sizin nicki yazmak zor oluda
Ara
immOrtaL
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:elimizden geleni yaparız immOrtaL yuva kurmak sevaptır bu arada isim neydi acaba sizin nicki yazmak zor oluda

adım zafer murat.
saolasın çaban için Smile

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 05:48 AM