:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
izmitli_peri
ya enişde uzun zamandır gırmıorum bı suru kısı uye olmus ya sen neresındeısn ızmıtın Smile Smile
Ara
AfrâsyâB
iyi abi nasıl olayım boynum sargıda dün düştüm işte ama süperim Smile iyi olmanada sevindim
Ara
adyge55
durum vahim görünüyor rüşvetle çözülecek gibi deil bu iş Big Grin
Ara
immOrtaL
kahveyi paket paket alacakmış sana o sana Smile
bu hafta yine halası geliyo babaneside deryalarda,o gelmeyi düşünüyodu sana ama biraz zor Smile
sen gidersin artık konuşuruz halledersiniz güzelim

◄███▓▒░░ DeRyAm ░░▒▓███►ஐ

seniseviyorumhghgs9ztdw0.gif
Ara
AfrâsyâB
ben d. bankasındanım Smile
Ara
adyge55
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi abi nasıl olayım boynum sargıda dün düştüm işte ama süperim Smile iyi olmanada sevindim

lem olm madem bilmion bu top oynama işini ne diye antremana falan gidion bi ara gelde sana biraz futbol dersi vereyim Big Grin
Ara
immOrtaL
gökhan geçmiş olsun bu arada sanada..

Ara
izmitli_peri
hım bak babannesı gelmıs hberım yok hiç yok ben baska bı zaman gıderım halası falan kalabalık benı açmaz Smile Smile yok o benım kac yıllık arkadasım kolay deıl tabı bu arkadaslıgı bıtırmek deroyu sevıyorum ben Smile Smile eee enişde nezaman evlenıonuz ya dugun yapında oynayalım Smile Smile
Ara
immOrtaL
tabikide oda seni seviyo güzelim,tabi beni sevdigi kadar degil...Smile
şaka tabiki alınma sakın,herkesin yeri farklıdır.
dügün dedin yaramı deşdin canım ya Sad
bu derya evlilik dendi mi anında konuyu degiştiriyo anlamadım gitti üstüne gitmekte istemiyorum ama herhalde erken oldugunu düünüyo

Ara
adyge55
bak bu düğün lafına katılıyorum arkadaş yapın bi düğünde kurtlarımız dökelim Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 01:58 AM