:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
CaNaT
Bu ne fantastik bir düşüncedir Big Grin Beni tehdit eden sen değilmiydin
Çocuğunu öne sürerek acı bana diye diz çöküp yalvaran diller döken kimdi nalancı
Nayır nolamaz bu ne biçim bi film senaryosudur böyle Big Grin fanteziden yoksun insan Big GrinBig Grin
Ara
can yoldaşım
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu ne fantastik bir düşüncedir Big Grin Beni tehdit eden sen değilmiydin
Çocuğunu öne sürerek acı bana diye diz çöküp yalvaran diller döken kimdi nalancı
Nayır nolamaz bu ne biçim bi film senaryosudur böyle Big Grin fanteziden yoksun insan Big GrinBig Grin

acı bana derken ben onu kastetmedim bi kereBig Grin ben senin dizlerine kapanmadım lenslerimi arıyodum bikere....Big Grin
Ara
CaNaT
O gözlükleri ne demeye takıyorsun madem lens kulanıyorsunda yalancı Big Grin

acı ile ne kastettin yoksa yemeklere biraz daha acı dök diye mi söyleniyordun Big GrinBig Grin
Ara
can yoldaşım
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O gözlükleri ne demeye takıyorsun madem lens kulanıyorsunda yalancı Big Grin

acı ile ne kastettin yoksa yemeklere biraz daha acı dök diye mi söyleniyordun Big GrinBig Grin

heh ewet ama çok acı oldunu söylüyodummBig GrinsalatayaBig Grin
Ara
cozefuykucu
yaaaaaaa bu kanal tam bı sıkıcıymıs yawwwwwwww
Ara
can yoldaşım
cozefuykucu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaaaaaa bu kanal tam bı sıkıcıymıs yawwwwwwww
sıkıcıymış derkennnn?:??
Ara
cozefuykucu
bılmıyom ıste yaslar kactı arkadaslar ben 23 yasımdayım ya sızler
Ara
CaNaT
Valla refik Burada öle kimseyi bulurum diye bi beklentin varsa dediğim giib çok zor Smile
Sıkıcılığa gelince buradan beklentiyle ilgili sanırım bu kimininki karşılanır güzel keyiflidir
kimininki karşılanmaz sıkıcı gelir duruma göre değişir yani
Ara
CaNaT
can yoldaşım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heh ewet ama çok acı oldunu söylüyodummBig GrinsalatayaBig Grin

Sen çok uyanık vede üçkağıtçısın biliomusun Big Grin Çıkarcı şey Big Grin
Ara
can yoldaşım
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla refik Burada öle kimseyi bulurum diye bi beklentin varsa dediğim giib çok zor Smile

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 61 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 11:35 AM