:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
farkettımkı.........?
love
farkettimki 7 günde bir mucize olmazsa gene yalnızım 14 şubatta :/ Sad
Ara
PCKoPaT
.. 14 subatin bnm icn dha farkli bi anlami var.
Âh be.
Ara
Hasretiim
... benim icin asiri bi özelligi yok ..
Ara
PCKoPaT
.. Bu yil mevlit kandili 14subata denk geliyor.
.. En Sevgili(sav)'nin gunu.
Âh be.
Ara
Hasretiim
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:.. Bu yil mevlit kandili 14subata denk geliyor.
.. En Sevgili(sav)'nin gunu.

Özelligi yok derken Sevgililer gününü kastetmistim..
Peygamber efendimizin dogum günü oldugunu biliyorum (:
Ara
PCKoPaT
Peki .. (:
Âh be.
Ara
love
bende bilmiyodum sağol...aman sevgililer günü ticari için yapılmış bi gün ya Big Grin evet ben bir bayanım evet romantikte sayılırım ama bu konuya erkekler gibi yaklaşıyorum genellikle o kadar abartıya gerek yok bir gül yeter Smile

not: sevgilim olmadığından dolayı belkide Big Grin
Ara
Hasretiim
love Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende bilmiyodum sağol...aman sevgililer günü ticari için yapılmış bi gün ya Big Grin evet ben bir bayanım evet romantikte sayılırım ama bu konuya erkekler gibi yaklaşıyorum genellikle o kadar abartıya gerek yok bir gül yeter Smile

not: sevgilim olmadığından dolayı belkide Big Grin

Bir gül yeter evet.. Ama hic alinmayan gül sadece 14 subatta aliniyorsa bence hic alinmasin Smile
Ara
love
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir gül yeter evet.. Ama hic alinmayan gül sadece 14 subatta aliniyorsa bence hic alinmasin Smile

aynen ya ...bütün sene hödük gibi dolaşan ama 14 şubatta külkedisinin erkek versiyonu misali saat 12 ye kadar bir centilmene dönüşüp sonra gene aynı olcaksa hiç olmasın..ama bana dokunan nokta zaten bütün yıl O'nsuzum o gün sevgilileri daha da sık görünce hani eksikliği dokunur ya insana o dokunuyo....sevgili olmaması değilde O'nunla o günde beraber olamamam

aman çizgi çekiyorum artık herşeye O'nuda aradan kaldırıyım
Ara
Hasretiim
farkettim ki sadece gülüyorum :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 11:14 PM