:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
hakan2796
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yargıcımm nerde cagırın gelsın sısss t yargıc nerdesın abı yaa hişşşt gelde laflayalım Big GrinBig GrinBig Grin

abi yargıç yok biz varız bizle konuşmuyor musun?
_Nymph_
offf.bu ne yhaa..slm..nasılsın..iim sen nasılsın..bnde ii nolsun...eee...daha daha nasılsınBig GrinBig Grin geçinn artıkk bu muabbetlerii Tongue
Ara
EndLess
xsearchgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yargıc yoq Big Grin
zaten bı var oldugunu görmedım numunelıkmıdır nedır bı kerede sohbete gelsın yaa SadSadSadSad

herkes napıyor
Ara
HiqhVolume
_Nymph_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:offf.bu ne yhaa..slm..nasılsın..iim sen nasılsın..bnde ii nolsun...eee...daha daha nasılsınBig GrinBig Grin geçinn artıkk bu muabbetlerii Tongue

eet duygularıma tercuman olduun tşkr edermmm eeeee ne konşcaz şimdii Big Grin
Ara
EndLess
_Nymph_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:offf.bu ne yhaa..slm..nasılsın..iim sen nasılsın..bnde ii nolsun...eee...daha daha nasılsınBig GrinBig Grin geçinn artıkk bu muabbetlerii Tongue

işte duyarlı bır vatandas Big GrinBig Grin

arkadaslar bu konunun kalkınması ıcın muhabbete ıhtıyacımız vardır lutfen konusun artık yeter:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
hakan2796
arkadaşlar benim işim çıktı siz nolur kendinize ve sevdikleriniz için iyi bakın sonra görüşmek üzere her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa esenlikle kalın Big GrinBig GrinBig Grin byes
xsearchgirl
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaten bı var oldugunu görmedım numunelıkmıdır nedır bı kerede sohbete gelsın yaa SadSadSadSad

herkes napıyor

gelır elbet Smile
Ara
EndLess
hakan2796 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar benim işim çıktı siz nolur kendinize ve sevdikleriniz için iyi bakın sonra görüşmek üzere her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa esenlikle kalın Big GrinBig GrinBig Grin byes

o nasıl vedaydı bee

reha muhtarla bı yakınlıgın varmı senın :??:??:??:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
HiqhVolume
aamaaan aallam bn susmayan bi insandmmm nolduu bna böleee :S ewrm geçiriorm galiba Tongue
Ara
_Nymph_
eee naılsınızzzBig GrinBig Grin Tongue =) çokk sıkıldımmm ben =) konuşun azcıkkkk Tongue içinizden ne geçiosa haykırınTongueTongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-09-2024, 05:27 AM