:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya başka aklıma gelmiyo ki ceza hımm o zmn ercan a soralım belki o bulur bi ceza iyi bi ceza yani Big GrinBig Grin

bilmem artık nasıl yaprsan ama sigara yok hele bir sor niye Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmem artık nasıl yaprsan ama sigara yok hele bir sor niye Big Grin
sordum niyekine ???
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sordum niyekine ???

niye olacak şuan ben içemiyorum sende içme bu sana ceza deil mukaat olur Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niye olacak şuan ben içemiyorum sende içme bu sana ceza deil mukaat olur Big Grin
ya pardon murat niyetliydin dimi o zmn sen ceza ver ben başka aklıma gelmiyo Confusedmiley17:
Ara
CaNaT
Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurtamı tavuktan söle bakalım Big GrinBig GrinBig Grin

biraz terletelim seni Smile zaten sıcak oralar dediğine göre sıcaktan ii ce piş ne ceza ama Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya pardon murat niyetliydin dimi o zmn sen ceza ver ben başka aklıma gelmiyo Confusedmiley17:

CIX OLMAZ PRENSİPLERİMDEN VAZGEÇMEM KENDİ CEZANI KENDİN VERİCEKSİN ÖNEMLİ DEİL AKLINA GELİNCE VERSENDE OLUR Smile
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurtamı tavuktan söle bakalım Big GrinBig GrinBig Grin

biraz terletelim seni Smile zaten sıcak oralar dediğine göre sıcaktan ii ce piş ne ceza ama Big Grin
eywah eywahh ay ben bilemem ki şimdi bu soruyu terlemeye başladım bile ercan Confusedmiley17:
Ara
adyge55
Cvp Belli Yumurta Tavuktan çikar :d
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cvp Belli Yumurta Tavuktan çikar :d
tamam ama tavuk da yumurtadan çıkar Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Olsun Ama önce Yumurta Tavuktan çikar Smile
Ara

Hızlı Menü: