:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
saat tutsakmı acaba hani ceza için Big Grin
Ara
CaNaT
olur haklsını hep bana kesilecek değil ya Smile
Ara
adyge55
tamam ben bakmıştım giderken saate saat 12:08 de gitti Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam ben bakmıştım giderken saate saat 12:08 de gitti Big Grin
ben geldim ama yine geç kaldım yaa artık ne ceza verirseniz boynum kıldan ince razı olcaz artık Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben geldim ama yine geç kaldım yaa artık ne ceza verirseniz boynum kıldan ince razı olcaz artık Big Grin

öncelikle hoş geldin

benim ceza verme yöntemim çok farklı şöyle anlatayım kendi cezanızı kendiniz veriorsunuz Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öncelikle hoş geldin

benim ceza verme yöntemim çok farklı şöyle anlatayım kendi cezanızı kendiniz veriorsunuz Smile
hımm ben mi seçecem kendime ceza ölemi olacak yani Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımm ben mi seçecem kendime ceza ölemi olacak yani Big Grin

aynen öle buyrun kendi cezanızı kendinizi verin Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen öle buyrun kendi cezanızı kendinizi verin Smile
tmm ben kendime veriyom cezamı o zmn ben sigara içip geleyim en güzel ceza bu benim için Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm ben kendime veriyom cezamı o zmn ben sigara içip geleyim en güzel ceza bu benim için Big GrinBig Grin

iide benimde onay vermem lazım bu cezaya yani onay vermediğim içim yeni bir ceza bulacaksın Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iide benimde onay vermem lazım bu cezaya yani onay vermediğim içim yeni bir ceza bulacaksın Big Grin
ya başka aklıma gelmiyo ki ceza hımm o zmn ercan a soralım belki o bulur bi ceza iyi bi ceza yani Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 06:38 AM