:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
göк тαηєѕι
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O güzelim gülücükleri attin ya bende mutlu oldum simdi .. (:

Confusedmiley17::hihi mutlu olmak ne güzel diğil mi Smile Allah mutluluğumuzu güler yüzlüğümüzü arttırsın Smile
Ara
PCKoPaT
göк тαηєѕι Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley17::hihi mutlu olmak ne güzel diğil mi Smile Allah mutluluğumuzu güler yüzlüğümüzü arttırsın Smile

Amin Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
göк тαηєѕι
amin Smile
Ara
sıla
oooooooofffffffffffffffffffffffffffffffff Sad
Ara
Yorgun Yürek
Ne oldu çözüm ortağım ...
Ara
sıla
bilmem ki canım bugün bütün gün böööle bi oooooooooooofffffffffffffffffffffff diyesim vardı ben de anlamadım Tongue
Ara
DERMANN
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmem ki canım bugün bütün gün böööle bi oooooooooooofffffffffffffffffffffff diyesim vardı ben de anlamadım Tongue

Sılacım sen de bişiler var anlat dinleyelim zamanımız çok !
Ara
sıla
DERMANN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sılacım sen de bişiler var anlat dinleyelim zamanımız çok !

saol canım ama benim zamanım yok çıkıyorum ben herkese iyi akşamlar galatasaray da yeniyo zaten offfffffffffffffffffff Big Grin

görüşmek üzereeee bıyy bıyyyy Smile
Ara
DERMANN
Tmm canım..ii geceler sana.. evet yensin tabiki de GS !
Ara
sıla
DERMANN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tmm canım..ii geceler sana.. evet yensin tabiki de GS !

saol canım sana da iyi geceler
pehhhh yeniyo valla Tongue arkadaşın birine tam 3 kere akşam için başarılar size dedim hep benim yüzümden tutamam ki çenemi :kop: :kop:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 47 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 02:22 AM