:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hg bnm askımı goren oldumu :S kaybettım ufacıkın cocuku Tongue

buralardaydı nası kaybettin iki dakkada Big Grin Tongue
Ara
duyqushh
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hg bnm askımı goren oldumu :S kaybettım ufacıkın cocuku Tongue

balımm az önce burdaydııı Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama ama ben gelincede sen olmuosun Big Grin bi bakıorum eski sewgilinle berabersinn ohh ne güzel hıh :pisik:

offfffff kadere bak yhaaa Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:offfffff kadere bak yhaaa Big Grin

kısmet işte Big Grin bizimkide böyle egzantrik bi ilişki olmuş Big Grin
Ara
çilekli cuklat
damam buldum askımı hadıı gene gelerem mujukladım cok Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kısmet işte Big Grin bizimkide böyle egzantrik bi ilişki olmuş Big Grin

neysee iştee öLe BöLe idaree ediozz bizdee Big Grin acayipp bi ilişki ancak bizim gibi acayip kişilerde olurr Big GrinBig Grin
Ara
duyqushh
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:damam buldum askımı hadıı gene gelerem mujukladım cok Big Grin

mucukssss Smile
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neysee iştee öLe BöLe idaree ediozz bizdee Big Grin acayipp bi ilişki ancak bizim gibi acayip kişilerde olurr Big GrinBig Grin

bencede olsun biz böylede mutluyuz TongueTongueBig Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede olsun biz böylede mutluyuz TongueTongueBig Grin

heaa saçma sapan bi ilişkiyi yürütüozz Big Grin daha nasıL mutlU OLmayaLımm Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heaa saçma sapan bi ilişkiyi yürütüozz Big Grin daha nasıL mutlU OLmayaLımm Big Grin

aaa öle deme hayatım herkes yapamaz bunu Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 46 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 11:55 AM