:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
çilekli cuklat
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kuşum naber görüşmeyeli ??? neler oldu yaw burda bööle :S

nabım bebekım yaaaaaaaa calısommm heppp Big Grin msn gel Big Grin
Ara
sıla
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nabım bebekım yaaaaaaaa calısommm heppp Big Grin msn gel Big Grin

msndeyim yawru Smile
Ara
sıla
şşşş ya bi buraya da bakın yaaaaa Sad
offfffffffffffff Sad
Ara
duyqushh
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslında bunu sana çuklatın yapması qerekiodu ama neyse Big Grin

bak bunu ookumamşıssın cnm Big Grin bn sadece şakasına takıldım uğura Wink yoksa bnm kimseyle işim olmass ztn ALLaha şükür canımdan çok sevdiğim biri varWink siz keyfinize bakın bnm başklarının aşkıyla meşkiyle işim olmasss kızıp gücenmene qerek yok yani qüLay Confusedmiley20:
Ara
çilekli cuklat
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak bunu ookumamşıssın cnm Big Grin bn sadece şakasına takıldım uğura Wink yoksa bnm kimseyle işim olmass ztn ALLaha şükür canımdan çok sevdiğim biri varWink siz keyfinize bakın bnm başklarının aşkıyla meşkiyle işim olmasss kızıp gücenmene qerek yok yani qüLay Confusedmiley20:

kızıp gucensem solerdım tatlım zaten Wink sen makara yapmıssın bnde cvp verdım sende yanlıs anlamana gerek yok hem o cvp baska bı anlamlaydı sıla anladı olayı nese uzatmıcam yhaa bosver gıtsın Wink

baktımmm bebekımmm Big Grin
Ara
duyqushh
[quote=çilekli cuklat]kızıp gucensem solerdım tatlım zaten Wink sen makara yapmıssın bnde cvp verdım sende yanlıs anlamana gerek yok hem o cvp baska bı anlamlaydı sıla anladı olayı nese uzatmıcam yhaa bosver gıtsın Wink

peki baLım Smile kaçtım bn görüşürüz Smile
Ara
çilekli cuklat
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=çilekli cuklat]kızıp gucensem solerdım tatlım zaten Wink sen makara yapmıssın bnde cvp verdım sende yanlıs anlamana gerek yok hem o cvp baska bı anlamlaydı sıla anladı olayı nese uzatmıcam yhaa bosver gıtsın Wink

peki baLım Smile kaçtım bn görüşürüz Smile

tamm kuzummmm mujuksladımmm cokkk Smile
Ara
sıla
güloooo geldim ben yooldu ki Sad
Ara
çilekli cuklat
yanıma gel moralım bozuk nan :S
Ara
sıla
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanıma gel moralım bozuk nan :S

noldu yaf yine Sad