:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çeneye daldık çikolatayı unuttuk yegenim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin erdi gitti çikolata mdemde Big GrinBig Grin

aman yha iyiki bi çikolata istedik daha istemem hiç bişe snde dj_forza qibi cimri çıktın Big GrinBig Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman yha iyiki bi çikolata istedik daha istemem hiç bişe snde dj_forza qibi cimri çıktın Big GrinBig Grin

aman al be fabrikası senin olsun çikolatanın sende deerli mi burda bi igrençlik yapardım ama Big Grin gece gece mden kaldırmaz Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman al be fabrikası senin olsun çikolatanın sende deerli mi burda bi igrençlik yapardım ama Big Grin gece gece mden kaldırmaz Big Grin

aman kalsınn Big Grin biliom senin iğrençliklerini Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman kalsınn Big Grin biliom senin iğrençliklerini Big Grin

zaten şimdi sölemicektim çnk gözlerim kapanıo Big Grin artık yat nan emre dio Big Grin ii geceler bebegim tatlı yani benli Tongue rüalar Big Grin
Ara
duyqushh
yha bebişim snLe sohbet qüseLL sarıoo ama saatte qeç oLmuşş Big Grin bn yatsam eii olcak qaliba Big Grin aslında hiç uykum yok ama yatama yatınca belki uykum qeLir Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaten şimdi sölemicektim çnk gözlerim kapanıo Big Grin artık yat nan emre dio Big Grin ii geceler bebegim tatlı yani benli Tongue rüalar Big Grin
sanada....
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sanada....

hadi ben gittim başbaş Smile
Ara
duyqushh
tmm rüyanda bni gör dicem Big Grin hiç görmedin için bilmessin Big Grin neyse eii qeceler baLım Bye Bye
Ara
>>€C€<<
slm millet ben qeldimmm....=)
Ara
çilekli cuklat
gunaydınnnnnnnnnnnnn Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 46 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 01:44 PM