:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnce oo çenen bi işe yaradıı Big Grin olsn yha qıcık filansın ama sevdim sni TongueTongue Smile

eet çenemi çok sewiorum zaten Big Grin gıcıklıgım seni sewdigimden Big Grin
Ara
duyqushh
ALLahım yha :yikildim: emrem bnim bizim manyaq kızlar bu saate daha uyumamış ikidebir msj çekip duruolar bn onlara bi cvp yazıp qeliom tmm bebişim Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLahım yha :yikildim: emrem bnim bizim manyaq kızlar bu saate daha uyumamış ikidebir msj çekip duruolar bn onlara bi cvp yazıp qeliom tmm bebişim Big Grin

tamam hayatım Big Grin ama cok bekletme beni yoksa bende mesj atarım sana he Big GrinBig Grin bendende selam sölye o kızlara Big Grin
Ara
duyqushh
qeLdimm Smile
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:qeLdimm Smile

hoşgeldin hayatım attın m mesaj Big Grin
Ara
duyqushh
bi değil birden fazla kişiye cvp yazmak zorunda kaldım Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi değil birden fazla kişiye cvp yazmak zorunda kaldım Big Grin

bende atcam şimdi sna mesaj Big Grin ama ne yazdıgımı kimse görmesin Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende atcam şimdi sna mesaj Big Grin ama ne yazdıgımı kimse görmesin Big Grin

tmm baLım biz yine qizliden qizliden halledelim işlerimizi kimseler görmesin bizi Big GrinBig Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm baLım biz yine qizliden qizliden halledelim işlerimizi kimseler görmesin bizi Big GrinBig Grin

zaten bi gün bi ykaalıcak biri bizi gizli işler yaparken Big Grin ozaman ayıklıcaz pirincin taşını Big Grin hangi bakkal bu neres kundaklancak falan die sorcaklarBig Grin:d
Ara
duyqushh
kimseler görmesin diyince aklıma qRup 84 ün kimseLer qörmesin kimseLer biLmesin bnmLe yaşasın öLsün bu sevdaaa Big Grin şarkısı qeLdi :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 59 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 05:25 PM