:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol tatLım Smile

yarın napcaksın Big Grin beraber bayramı kutlayalım Tongue Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yarın napcaksın Big Grin beraber bayramı kutlayalım Tongue Big Grin

Big GrinBig Grin olurr elimizede türk bayraklarını alır sokaklarda yürüyüş yaparız artık :yikildim:
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin olurr elimizede türk bayraklarını alır sokaklarda yürüyüş yaparız artık :yikildim:

bayrak sopalarıyla wurmak yok ama Big Grin sen kaçarsında ben senden kaçamam bu bacakla Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bayrak sopalarıyla wurmak yok ama Big Grin sen kaçarsında ben senden kaçamam bu bacakla Big Grin

oyyy oyy bn o kadar kalpsiz değilim yha vurup kaçmam seni orda qariban qariban oo bacakla orda bırakmam merak etme Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyyy oyy bn o kadar kalpsiz değilim yha vurup kaçmam seni orda qariban qariban oo bacakla orda bırakmam merak etme Big Grin

dgru once wurur sonrada kolumdan çekiştirirsin dme Big Grin sen war yaa sen Big GrinBig Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dgru once wurur sonrada kolumdan çekiştirirsin dme Big Grin sen war yaa sen Big GrinBig Grin

:yikildim:ayy emre öLdüm qüLmektn yha qerçektn beklermisin bnden öLe bişe Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:ayy emre öLdüm qüLmektn yha qerçektn beklermisin bnden öLe bişe Big Grin

yok yaw Big Grin senden onu bekler miyim hiç Big Grin sen yürürkn çelme bile takarsın bna Tongue Big Grin
şaka yaw maksat gece gece gülmek olsun Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yaw Big Grin senden onu bekler miyim hiç Big Grin sen yürürkn çelme bile takarsın bna Tongue Big Grin
şaka yaw maksat gece gece gülmek olsun Big Grin

qüLdüm ama tşk ederim Smile
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:qüLdüm ama tşk ederim Smile

güldüysen ne mutlu bana Big Grin gece gece bi işe yaradım en azndan Big Grin yada bu çenem yaradı Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güldüysen ne mutlu bana Big Grin gece gece bi işe yaradım en azndan Big Grin yada bu çenem yaradı Big Grin

bnce oo çenen bi işe yaradıı Big Grin olsn yha qıcık filansın ama sevdim sni TongueTongue Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 49 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 01:34 PM