:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h.q bebişim Big Grin yha bn bi ara sni arıcaktım bana qelirken çikolata al die almazsın die aramadım :yikildim:

hb bebegim Big Grin aramasanda olurmuş bnde fasla war bitane weririm sana Big Grin napıosun bakm Big Grin
Ara
duyqushh
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayva yiorum hıçkırık tuttu laaan !!! Big Grin

iLahi mert yha :yikildim:
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hb bebegim Big Grin aramasanda olurmuş bnde fasla war bitane weririm sana Big Grin napıosun bakm Big Grin

napim baLım nette sörf yapıorum bnde Big Grin hem nerde kaldın sn bakim manitanmı bırakmadı yoksa :yikildim:
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:napim baLım nette sörf yapıorum bnde Big Grin hem nerde kaldın sn bakim manitanmı bırakmadı yoksa :yikildim:

o bırakalı cok oldu bebegimde Big Grin olaylar beni brakmadı Big Grin ascık kawga çıktıda Big Grin onunla ugraştık yeni geldim ewe Big Grin sakat sakatugraştıgım selre bak Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o bırakalı cok oldu bebegimde Big Grin olaylar beni brakmadı Big Grin ascık kawga çıktıda Big Grin onunla ugraştık yeni geldim ewe Big Grin sakat sakatugraştıgım selre bak Big Grin

qeçmiş oLsn neyin var :S Sad hem ne kavgası yha Sad
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:qeçmiş oLsn neyin var :S Sad hem ne kavgası yha Sad

saol hayatım ameliat oldum ya ondan öle diorum Smile
yaa bi arkadaşla ilgili bişeydi dha dgrusu acaip bi meseleydi bi ara anlatırım :S pek önmli bişi deil yani Smile
Ara
duyqushh
tmm ama unumak yok anlatcan sözmü Big Grin
Ara
duyqushh
bu arada bizden başka kimse yokmu burda :S.S
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm ama unumak yok anlatcan sözmü Big Grin

ama özelden mesaj olarak atarım :S burdan anlatamam :S Smile
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama özelden mesaj olarak atarım :S burdan anlatamam :S Smile

tmm oLur nasıL istersn Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 47 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 07:06 PM