:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne yaparsın acil iş bu güle güle git güle gel dk.tuttum 15 dk. 1 dk. geçerse cezalısın Big Grin
Big Grin ben geldim geçti 15 dk acaba ceza vermeyecen dimi Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin ben geldim geçti 15 dk acaba ceza vermeyecen dimi Big Grin

neyse bu ilk olduğu için vazcaydım cezadan Smile
Ara
CaNaT
ooo ceza da kesilmeye başlamış bböle olursa ben cezadan kurtulamamki Smile
Ara
adyge55
sanırım öyle ercan en çok cezayı sanırım sen yersin Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse bu ilk olduğu için vazcaydım cezadan Smile
tşk ederim bidaha olmass ya bu arada ben senin ismini bilmiyom sen biliyon benim ismimi ben neden bilmiyom Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk ederim bidaha olmass ya bu arada ben senin ismini bilmiyom sen biliyon benim ismimi ben neden bilmiyom Confusedmiley17:Confusedmiley17:

benim adım Murat geç oldu ama memnun oldum Smile
Ara
CaNaT
öle değilmi ben kurtulamam cezadan siz o halde biriktirir arada toptan kesersiniz Smile
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooo ceza da kesilmeye başlamış bböle olursa ben cezadan kurtulamamki Smile
Confusedmiley17:Confusedmiley17: ben ceza vermem ama diğer arkadaş (ismini bilmiyom) o verecek sanırsamConfusedmiley17:
Ara
CaNaT
esra sende yağmur işini merak etme bir ara ben onu halledecem bi okuyup üflerim burdan gelemesem bile nefesim yeter Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öle değilmi ben kurtulamam cezadan siz o halde biriktirir arada toptan kesersiniz Smile

bu toplu ceza yöntemini bi düşünelim Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 11:40 PM