:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
günahkeçisi
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GAz yOk KARdeşiMBig GrinBig Grin

gazın lafımı olur aramızda Big Grin bakkal rüstemi kundaklıcaz ya oarada sende gazı şaparsın Big Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kaçırcam ben seni gülümmmm Big GrinBig Grin ( sanırım gece gece anca bu kdar igrenç olunur Big GrinBig Grin )

:yikildim: :yikildim:
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim:

hala beni sewiosun dme askım Big GrinBig Grin
Ara
dj_FoRzA
BEnde Kimi KAçırsam Ki BÖL eYAnlız OLmUo BEeBig Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hala beni sewiosun dme askım Big GrinBig Grin

eett aşkım bn seni ölene kadar değil öldükten sonrada sevebilirimmm.. :yikildim:
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eett aşkım bn seni ölene kadar değil öldükten sonrada sevebilirimmm.. :yikildim:

sen bni ölene kadr sewcende ben bu sözlerin karşısında şimdi ölcem sewmesende bişi deişmicek yani Big GrinBig Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bni ölene kadr sewcende ben bu sözlerin karşısında şimdi ölcem sewmesende bişi deişmicek yani Big GrinBig Grin

Allah korusun baLım yha sana bişe nolursaa bu dünya haram bana Big Grin Big Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah korusun baLım yha sana bişe nolursaa bu dünya haram bana Big Grin Big Grin

askımız destan oldu mesajdan mesaja yayılıo ama içimdekileri anlatamıorum askm Big Grin okadr cok sewiorum ki seni Big Grin bi an önce uyu die gözünün içine bakıorum :yikildim:
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:askımız destan oldu mesajdan mesaja yayılıo ama içimdekileri anlatamıorum askm Big Grin okadr cok sewiorum ki seni Big Grin bi an önce uyu die gözünün içine bakıorum :yikildim:
Sad Sad terkediorum seni hıh kalbimi kırdın aşkım :yikildim:
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sad Sad terkediorum seni hıh kalbimi kırdın aşkım :yikildim:

ama ama ama ben sana naptım ki şimdi =) cok uslu masumum ben =)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 09:07 PM