:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
dj_FoRzA
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:askım kmseler duymasın hee Big Grin yalnız kalıp seninle plan yapıcaz Big Grin

BEni ORtdan Mı KAldırcaksInızBig Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:buarada ablaların bitanesine küsmek yok onun uykusu gelmiş yarn iş güç war ya ondn dolayı gitti

peki öptük onu tatlı rüyalar ona Smile
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bebişim ne planı yapcaz hayırdır bi yerimi soycaz yoksaa :yikildim:

cok möhüm bi iş çewircez seninle bizim bakkal rüstem war ya onu şappcazzz kundaklıcaz Big GrinBig Grin
Ara
duyqushh
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok möhüm bi iş çewircez seninle bizim bakkal rüstem war ya onu şappcazzz kundaklıcaz Big GrinBig Grin

:yikildim::yikildim: qece qece öldüm yha qülmektnn Big Grin seni seviorumm hayatımın anlamı :$:$:kucak::kucak::yikildim:
Ara
dj_FoRzA
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: qece qece öldüm yha qülmektnn Big Grin seni seviorumm hayatımın anlamı :$:$:kucak::kucak::yikildim:

EEeeEee BEn YAlan OldUm YAaa SadSadSad
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: qece qece öldüm yha qülmektnn Big Grin seni seviorumm hayatımın anlamı :$:$:kucak::kucak::yikildim:

gece gece güldürdüysem seni ne mutlu bana bebegimm :$ :$ ben seni sewiorum hayatımm SmileSmile
Ara
günahkeçisi
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EEeeEee BEn YAlan OldUm YAaa SadSadSad

gel gel kardeşim atla hemen arabayaBig GrinBig Grin
Ara
duyqushh
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EEeeEee BEn YAlan OldUm YAaa SadSadSad

senide seviom yhaa Big Grin ama keçiyi daha çok seviom oo bnm sevdüğümmm :yikildim:
Ara
dj_FoRzA
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gel gel kardeşim atla hemen arabayaBig GrinBig Grin

GAz yOk KARdeşiMBig GrinBig Grin
Ara
günahkeçisi
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senide seviom yhaa Big Grin ama keçiyi daha çok seviom oo bnm sevdüğümmm :yikildim:

kaçırcam ben seni gülümmmm Big GrinBig Grin ( sanırım gece gece anca bu kdar igrenç olunur Big GrinBig Grin )
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 11:31 PM