:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
SuRGuN_import
Tek Gercek Var O Da Bence GaLataSaray Sizde OLmayanLar Bizde Var..Kimse Kendini Yukarlarda Hissetmesin...Tek KraL Var O da gaLataSaray..SeLam ArkadasLar Smile)
Ara
derdo
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kardeş Hoşgeldinyaaan Nbrrrrr
hoşş buldukkk nasılsınızz Big Grin
Pessimist
hosgeldin cimbomlu kardesim tabiki tek büyük cimbom ama en azından fenerli deiller fenerli olmayan dostumdurBig Grin

Alıntı:
aferin sev fatihh sanada bu yakısırrrr
severim tabiBig Grin
EyLuLce
anladın mı aferin sana çak bakıyımm oooo ne güzel çakıyonnn bir bardak su verirmisin damagım agzıma yapıstı ya böylemiydii Smile
Ara
SuRGuN_import
Fenermi aman Uzak bana FenerLi OLamaktansa ÖLmeyi Tercih Ederim Kardesim..Bak Besiktasa o Kadar DegiL Ama fenere Acayip bi KiL Oluyorum Varya HeLe O Tuncay Yokmu..bi Kasik Suda Bogasim Geliyor :OBig Grin
Ara
GCLRNFNS
KARDEŞ HERKESİN SEVDİGİ KENDİNE AMA UNUTseklfp51do8.pngMAKİ
Ara
EyLuLce
kim ne derse desin en büyük beşiktasss ayrıca kimse kendini yüksede görmüyooo kendini yüksekte görenler belli oluyorSmile
Ara
Pessimist
Alıntı:
KARDEŞ HERKESİN SEVDİGİ KENDİNE AMA UNUTseklfp51do8.pngMAKİ

abi sende her yere aynı seyi yazma be değistir birasBig GrinBig GrinBig Grin

Alıntı:
[b]Fenermi aman Uzak bana FenerLi OLamaktansa ÖLmeyi Tercih Ederim Kardesim..Bak Besiktasa o Kadar DegiL Ama fenere Acayip bi KiL Oluyorum Varya HeLe O Tuncay Yokmu..bi Kasik Suda Bogasim Geliyor :OBig Grin

nese kardes gerisini spor bolumunde konusuruzBig Grin[/b]
Pessimist
Alıntı:
kim ne derse desin en büyük beşiktasss ayrıca kimse kendini yüksede görmüyooo kendini yüksekte görenler belli oluyorSmile

bak senTongueTongue
EyLuLce
ya maç muhabbetini kapasakk aaaaaa
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 49 Ziyaretçi
  Tarih: 05-27-2024, 08:12 AM