:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
çilekli cuklat
ne olsunnn beaaa hastayımm bızımkılerde dalga gecıolar :S
Ara
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne olsunnn beaaa hastayımm bızımkılerde dalga gecıolar :S

bebekim Smile geçmiş olsun yine mi hastasın sen bakim Tongue
çilekli cuklat
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bebekim Smile geçmiş olsun yine mi hastasın sen bakim Tongue

sumuklerım akıo sılom sılom gene akıo Big Grin :yikildim: bebekım sen nırdesın nan
Ara
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sumuklerım akıo sılom sılom gene akıo Big Grin :yikildim: bebekım sen nırdesın nan

oyy geçmiş olsun güzelim sümüklü seni Big Grin
ben heryerdeyim :yikildim::yikildim:
dj_FoRzA
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sumuklerım akıo sılom sılom gene akıo Big Grin :yikildim: bebekım sen nırdesın nan

Hay Allah ÜzüLdüM Baq ŞimdiBig Grin :teytey: NEyse KUzuM YA GeçMi,ş OLsUN Sad :'(
Ara
çilekli cuklat
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hay Allah ÜzüLdüM Baq ŞimdiBig Grin :teytey: NEyse KUzuM YA GeçMi,ş OLsUN Sad :'(

saollll :yikildim: 19 seneden berııııı kıs zamanı hep yasıyorum bu olayı alıstım artık yaa:yikildim:
Ara
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saollll :yikildim: 19 seneden berııııı kıs zamanı hep yasıyorum bu olayı alıstım artık yaa:yikildim:

eee 19 sene az zaman değil tabi :yikildim:
çilekli cuklat
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eee 19 sene az zaman değil tabi :yikildim:

:yikildim: :yikildim: :yikildim: aynen nan zaman nasıl gecıo ya Sad
Ara
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim: aynen nan zaman nasıl gecıo ya Sad

he ya sen bi de bana sor :yikildim::yikildim: 30 sene nasıl geçti anlamadım :yikildim::yikildim:
*Asİ-yÜrEk*
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne olsunnn beaaa hastayımm bızımkılerde dalga gecıolar :S

Hay Allah şimdi inan çok üzüldüm neyse acil şifalar dilerim.:'(
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 51 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 07:00 PM