:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Dostcu
meraba hayırlı akşamlar...
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben tır şförü deilim ki ölmeyelim bide Big GrinBig Grin
ben sana mont nein alırım yolda üşümezsin Big Grin

OUYYYYYYYYYYYYYY KITYAMMMM SANAAAA BEBEKIM BEN CIKIOM KIB AEO MUJUKLADIM SENI COKK YRN GEL GENE :d
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OUYYYYYYYYYYYYYY KITYAMMMM SANAAAA BEBEKIM BEN CIKIOM KIB AEO MUJUKLADIM SENI COKK YRN GEL GENE :d

tamam hayatım dikkat et yollarda kendine uçan halım yıkamadaymış yarın akşam alırım ben seni Big Grin
sende aeo muck muck Big Grin yarın görüşürüz Big Grin sii yuuu Big Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne demek bi kaç gün once söyleseydin sana çöçpçü necmiyi ayarlardım Big Grin ama onu ablama ayarladım Big GrinBig Grin

vaaayyy bensiz muhabbet heee Big Grin
necmi kalsın demedik mi yaw Tongue halaa orda mısı sen pehhhhh
Big Grin Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vaaayyy bensiz muhabbet heee Big Grin
necmi kalsın demedik mi yaw Tongue halaa orda mısı sen pehhhhh
Big Grin Big Grin

hohoytt ablaların gelinlerin şahıı gelmiş hoşgelmiş Big Grin
necmisiz olmas ablacık Big Grin birinize necmi birinize sami Big GrinBig Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hohoytt ablaların gelinlerin şahıı gelmiş hoşgelmiş Big Grin
necmisiz olmas ablacık Big Grin birinize necmi birinize sami Big GrinBig Grin

yok bebeğim necmi ismi zaten ofsayt Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok bebeğim necmi ismi zaten ofsayt Big Grin

sende buldunda bunuosun heBig Grin ya abuzittin falan olsaydı hem yakışıklıda işide war Big GrinBig Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende buldunda bunuosun heBig Grin ya abuzittin falan olsaydı hem yakışıklıda işide war Big GrinBig Grin

he dimi çok şükür Allahıma ya abuzittin olsaydı Big Grin Big Grin
töbe töbeeee
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he dimi çok şükür Allahıma ya abuzittin olsaydı Big Grin Big Grin
töbe töbeeee

yaa gördün mü herşeye ii yönden bakmak lasım Big GrinBig Grin gülaya süper bi damat buldum Big GrinBig Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa gördün mü herşeye ii yönden bakmak lasım Big GrinBig Grin gülaya süper bi damat buldum Big GrinBig Grin

gördüm gördüm Big Grin niye onunkinin tavşanı var da benimki çöpçü Tongue hıh Big Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 59 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 08:10 PM