:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuya ait Son msj benm oLacak!
rocker_nergiz
KoLera Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Odama süs oLarak koyacam Big Grin
gece gündüz bakacam :kop:
tabbi oda guzel bı hayal:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
ıyı sen bılırsın

Allahtan aslının suslerle ısı yok Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin bı odada 24 saat dıkılmek hıc ısıme gelmezdı dogrusu Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinD:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

mıllete bak aska sus dıye bakıyo TongueTongueTongueTongueTongueTongue:Tongue
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıyı sen bılırsın

Allahtan aslının suslerle ısı yok Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin bı odada 24 saat dıkılmek hıc ısıme gelmezdı dogrusu Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinD:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

evet ya şanslısın :yikildim::yikildim:
Ara
KoLera
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıyı sen bılırsın

Abi anLamadin sen saniRim oLayi Big Grin
onunLa konu$maya, soru sormaya, hatta bakmaya bile kiyamam ben yaaa Big Grin:$
Ara
rocker_nergiz
koleram yaa sen baya bi aşıksın o zaman Sad
Ara
EndLess
anladım kolera sakasına takılıyorum zaten sagopada gelıp senın evınde sus olcak halı yok dıme Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anladım kolera sakasına takılıyorum zaten sagopada gelıp senın evınde sus olcak halı yok dıme Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
bellı olmaz serseri aşk neler yaptırır Big GrinBig Grin
Ara
KoLera
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anladım kolera sakasına takılıyorum zaten sagopada gelıp senın evınde sus olcak halı yok dıme Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

Yaaaa yaRama tuz ßasssmaaa Big Grin
Ara
rocker_nergiz
sersi uğraşma kızla ya zaten dertlı SadSad
Ara
EndLess
bak mesela bana aslı desekı gıt bızım evde 24 saat aralıksız dıkıl ben dıkılırım TongueTongueTongueTongueTongueTongue nıye sevıyorum cunku nergısınde dedıgı gıbı ask adama neler yaptırı tabı sa-gonun senı sevme ıhtımalını göz önune alırsak onun dıkılmesı zor bı ıhtımalş

kolera zsen bu sevdadan vaz gec ımkansız bı ask bu gel ben senı bızım manva hasan amcanın oglu serafvetınle bas göz edeyım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin:Big Grin:Big GrinBig Grin:Big Grin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  son harfi ilk harf olacak.... Rüya Güzeli 285 9,076 04-09-2022, Saat: 03:21 PM
Son Yorum: wildfang
  Son Mesaj Kimin Olacak Xesar 10 1,140 03-19-2021, Saat: 03:46 PM
Son Yorum: badelie
  size bi sorum olacak??? deli-kı@z 19 1,817 04-03-2009, Saat: 10:17 AM
Son Yorum: My_LiFe
  Tam Süper Olacak :D PesmisT GirL 26 1,800 03-14-2009, Saat: 08:59 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  bu konuya son mesajı kim atıcak dewam edelim.. rocker_nergiz 281 5,865 10-22-2007, Saat: 07:06 PM
Son Yorum: mhanyaxx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 07:54 PM