:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:grev ne zaman biter bilmiyorum esra ama sabret derim ben ve bunun içinde üzülme bence nasılsa şuana kadar adsl yoktu sende demi varsın 3-5 gün daha olmasın o kadar önemlimiki yani kendini üzecek kadar bence değil o yüzden üzülme derim ben
wardı da ben yeni taşındım için sadece nakil yaptırdım üzüldüğüm nokta da ben evde de çalışıyorum o yüzden yoksa işlerim hep kalıyo çok birikti ondan yyani yoksa dediğin gibi sorun deil
Ara
adyge55
ee ortaklar birbirini görünce daha ii oluyor bizi görünce dahada ii olan yok sanırım Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wardı da ben yeni taşındım için sadece nakil yaptırdım üzüldüğüm nokta da ben evde de çalışıyorum o yüzden yoksa işlerim hep kalıyo çok birikti ondan yyani yoksa dediğin gibi sorun deil

anladım olsun vardır bundada bi hayır
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee ortaklar birbirini görünce daha ii oluyor bizi görünce dahada ii olan yok sanırım Big Grin
aaaa olurmu aşk olsun Murat seni görünce de mutlu oluyoz Smile dimi ortak
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anladım olsun vardır bundada bi hayır
ewet haklısın
eee sen nasılsın sormadım yaa kusuruma bakma murat ya
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaa olurmu aşk olsun Murat seni görünce de mutlu oluyoz Smile dimi ortak

kesin öyledir zaten Big Grin inanmam hani neden ben görmüyorum mutlu olduğunuzu Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewet haklısın
eee sen nasılsın sormadım yaa kusuruma bakma murat ya

yok canım estağfurullah ne kusuru bende iiyim çok şükür hayattayım Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kesin öyledir zaten Big Grin inanmam hani neden ben görmüyorum mutlu olduğunuzu Big Grin
mesela buraya gelmeden önce ve seninle konuşmadan önce çok sıkkındım ama seni ve ortağımı gördüm çok çok mutlu oldum ben Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mesela buraya gelmeden önce ve seninle konuşmadan önce çok sıkkındım ama seni ve ortağımı gördüm çok çok mutlu oldum ben Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

yok yok olmamamışsın bak mesela demişsin Big Grin

şaka yapıyorum ben esra tşk ederim bizde seni gördüğümüz için çok mutlu olduk
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yok olmamamışsın bak mesela demişsin Big Grin

şaka yapıyorum ben esra tşk ederim bizde seni gördüğümüz için çok mutlu olduk
ben tşk ederim murat beni aydıntlattığın için Big GrinBig Grin
hani gene benim ortak kayboldu Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 08:39 AM