:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olabilir sonra anlatabilirim Smile

bu arada bizim imam efendi nere kayboldu yafs Smile
SANIRSAM YOLA ÇIKTI GELECEK HERHALDE Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SANIRSAM YOLA ÇIKTI GELECEK HERHALDE Big GrinBig Grin

ne yani beni ektimi diiorasun bende müezzindim ama Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne yani beni ektimi diiorasun bende müezzindim ama Smile
Big Grin EVET MALESEF SANIRSAM Kİ BU DURUMDA EKTİ SENİ MÜEZZİN HERHALDE GELDİÄžİNDE BULUCAK BURDA BAKSANA Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin EVET MALESEF SANIRSAM Kİ BU DURUMDA EKTİ SENİ MÜEZZİN HERHALDE GELDİÄžİNDE BULUCAK BURDA BAKSANA Big GrinBig Grin

neyse sağlık olsun imam efendinin canısağolsun artık bizde yeni bir ek iş buluruz ne yapalım çalışana ekmek çok Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse sağlık olsun imam efendinin canısağolsun artık bizde yeni bir ek iş buluruz ne yapalım çalışana ekmek çok Smile
Big Grin Big Grin EVET YA HAKLISIN ÇALIŞANA İŞDE ÇOK EKMEK DE ÇOK
Ara
Yorgun Yürek
BENİM ACİL İŞİM ÇIKTI ÇIKMAM GEREKİYO 15 DK SONRA GELİRİM
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin EVET YA HAKLISIN ÇALIŞANA İŞDE ÇOK EKMEK DE ÇOK

bencede yüce rabbim bi kapı kapatırsa yeni bir kapıda açar inşallah

halen imam efendiden ses yok başına bişey gelmiş olmasın Smile
Ara
CaNaT
geldim geldim arada kayboluyorum idare edin beni Smile
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BENİM ACİL İŞİM ÇIKTI ÇIKMAM GEREKİYO 15 DK SONRA GELİRİM

ne yaparsın acil iş bu güle güle git güle gel dk.tuttum 15 dk. 1 dk. geçerse cezalısın Big Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geldim geldim arada kayboluyorum idare edin beni Smile

hoş geldin hocam nerdesin sen yahu merak ettik Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 03:54 AM