:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyy oyy kıyamam ben sana Sad hemen weriorum az kullanışmış selpagımı üstüne silmenden iidir en azdn pis oldugunu kmse anlamaz öle TongueTongue

Big Grin Big Grin mayakımmmm sıldım bıle :yikildim: ben temız kızım bı kerem hıhhh nan benımmm eflenecegımmm adam nırde:yikildim:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin mayakımmmm sıldım bıle :yikildim: ben temız kızım bı kerem hıhhh nan benımmm eflenecegımmm adam nırde:yikildim:

burnun kızarsında gör sen ozaman hıhlamayı temizi kızı Big GrinBig Grin
senin adamın ee güzel soru sanırım suanda her hangi bi durakta Big Grin tyawşanıyla birlikte niyet midir nedir onun başında duruyo :yikildim::yikildim:
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burnun kızarsında gör sen ozaman hıhlamayı temizi kızı Big GrinBig Grin
senin adamın ee güzel soru sanırım suanda her hangi bi durakta Big Grin tyawşanıyla birlikte niyet midir nedir onun başında duruyo :yikildim::yikildim:

allannn cezenıı vermesın emııııı manyakkk:yikildim: :yikildim:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allannn cezenıı vermesın emııııı manyakkk:yikildim: :yikildim:

amin amin kimsenin wermesin bebegm Big GrinBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amin amin kimsenin wermesin bebegm Big GrinBig GrinBig Grin:yikildim:

eeee bebegımeee eeee eee bebekımmmmmmmmmmmm:yikildim:
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eeee bebegımeee eeee eee bebekımmmmmmmmmmmm:yikildim:

uykum war zaten birazda eeeelersen her an uyuabilirim Big GrinBig Grin :yikildim:
Ara
çilekli cuklat
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uykum war zaten birazda eeeelersen her an uyuabilirim Big GrinBig Grin :yikildim:

vallamıııı nan bnıde eve bırksana da ısten cıkmadımSad
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vallamıııı nan bnıde eve bırksana da ısten cıkmadımSad

hemen gelip alimm yasık kıyamam sana benn Sad söle adresini hemen uçan halımla kapındayım Big Grin
Ara
çilekli cuklat
ama ama ama ama ama ama bebekım (: (: ucan halıyla gelme nan soguk hava tır'la gelsen Big Grin
Ara
günahkeçisi
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama ama ama ama ama ama bebekım (: (: ucan halıyla gelme nan soguk hava tır'la gelsen Big Grin

ben tır şförü deilim ki ölmeyelim bide Big GrinBig Grin
ben sana mont nein alırım yolda üşümezsin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 43 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 12:05 PM