:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
günahkeçisi
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SmileSmileSmile oyy oyyy napayım damatt anca böyle gelebiliyorum Smile

cok mu yogunsun hih bide hala olcaksın hih hiç sormuysun yegenlerim napıo ne edio war mı bi ihtiyacınız yok ohh ne güsel hih
Ara
Dostcu
ben çok yorgunum üzerimde günün yorgunluğu var...
Ara
kı@ymı@k=)
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok mu yogunsun hih bide hala olcaksın hih hiç sormuysun yegenlerim napıo ne edio war mı bi ihtiyacınız yok ohh ne güsel hih

SmileSmileSmile deli damat yeğenleri gösterdinmide bana SmileSmile
Ara
kı@ymı@k=)
Dostcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben çok yorgunum üzerimde günün yorgunluğu var...

uyusan ya Smile
Ara
günahkeçisi
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SmileSmileSmile deli damat yeğenleri gösterdinmide bana SmileSmile

burda nasıl göstercem ben sana yegenlerini Big Grin onlar daha kücückler nette mette işi olmasın şimdiden Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burda nasıl göstercem ben sana yegenlerini Big Grin onlar daha kücückler nette mette işi olmasın şimdiden Big Grin

Big Grin
alışsınlar alışsınlarr Big Grin
Ara
günahkeçisi
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin
alışsınlar alışsınlarr Big Grin

şimdiden alışırsalar ohoo yandım ben desene Big Grin onlar pc kawgasıda ederler Big GrinBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
alırısn hepsine birer tane Big Grin
Ara
günahkeçisi
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:alırısn hepsine birer tane Big Grin

ben ordan bakılınca wehbi koç torunu mu gösüküorum Big Grin bide bide sen açık deil misin Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
tamam ben alırım yeğenlerime yaa Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 55 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 02:32 PM