:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
*ߥ_ãr!sToTL€*
uaaa ßenden ßaska ortagındamı var yoksa Zten ßen ßılıyordum Ondandan dedım ßen Big Grin ßu ısı ßırakalım Big Grin neySe O Ortagını ßekle... ßen ßurdayım Artık ßaanada ßi iş Düşer .D
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoş buldum saol teyze yani esra iiyim sen nasılsın
İyiyim çok şükür murat Smile
havalar nasıl Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İyiyim çok şükür murat Smile
havalar nasıl Big Grin

hava kara bulutlu yine yağmur yağmıyor Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
*ߥ_ãr!sToTL€* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uaaa ßenden ßaska ortagındamı var yoksa Zten ßen ßılıyordum Ondandan dedım ßen Big Grin ßu ısı ßırakalım Big Grin neySe O Ortagını ßekle... ßen ßurdayım Artık ßaanada ßi iş Düşer .D
YAW BENİM BAŞKA ORTAÄžIM YOKKİ AMA ORTAKLIKTAN VAZCAYDIYSAN NE YAPALIM ARTIK BENDE KENDİME YENİ BİR ORTAK BULAM BARİM Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hava kara bulutlu yine yağmur yağmıyor Big Grin
Big Grin Burası sabah acayip yağmur wardı ama şimdik çok güseLL güneşli yane
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Burası sabah acayip yağmur wardı ama şimdik çok güseLL güneşli yane

ŞU SABAH SİZE YAÄžAN YAÄžMURDAN BİZEDE YOLLASANIZ YA Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ŞU SABAH SİZE YAÄžAN YAÄžMURDAN BİZEDE YOLLASANIZ YA Big Grin
aa ne demek Murat hemen söylim de gelsinler bari Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aa ne demek Murat hemen söylim de gelsinler bari Big Grin

tşkler esra sende olmasan halimiz harap ve bitap Big Grin
Ara
*ߥ_ãr!sToTL€*
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAW BENİM BAŞKA ORTAÄžIM YOKKİ AMA ORTAKLIKTAN VAZCAYDIYSAN NE YAPALIM ARTIK BENDE KENDİME YENİ BİR ORTAK BULAM BARİM Big GrinBig Grin

ne ßılıyım ßen öle Sandım Big Grin eyer yoksa ßen varım sen canını sıkma Canem ßenm Smile ßen senı ßırakırmıyım hiç Smile ßirick OrTagım Smile yasasın ortaklık kahrolsun Pkk Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkler esra sende olmasan halimiz harap ve bitap Big Grin
Big Grin HARAPI ANLADIM AMA BİTAP NE OLUYODU ?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 11:45 PM