:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
нüzüηçiçÑ”ği
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz misafirperver bi siteyiz Big Grin giderek hayranlarımız artıyo Smile
evet geçen gün 50 sayfalık misafir bölümü gördüm şaşırdım Big Grin sevindim böyle olmasına ne güzel hayranlarımız artar buraya Smile
Ara
günahkeçisi
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geceleri gündüz yapmışlar napsınlar Big Grin tatil zamanlarımda ben bazen öyle yapıyorum Smile
yaramasalar bile varlıkları gözüküyor yeter o Smile
işin yoksa sen neden erken kalkıyorsun yat dinlen işte ne güzel uykun bitince kalkarsın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Big Grin bunların tatil zamanlarıyla çalışma zamanları hiç belli olmuyo ama olsun elbet bi ara uyanırlarBig Grin
agrım war biraz ondan kalkıyorum çok yatınca dha cok canım acıyo SadSad
Ara
sıla
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet geçen gün 50 sayfalık misafir bölümü gördüm şaşırdım Big Grin sevindim böyle olmasına ne güzel hayranlarımız artar buraya Smile

tabi canım görünce üye olmak istiyo herkes Big Grin
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin bunların tatil zamanlarıyla çalışma zamanları hiç belli olmuyo ama olsun elbet bi ara uyanırlarBig Grin
uyanırlar tabi hep yatacak halleri yok ya Big Grin
neden geçmiş olsun niye ağrın var ?
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi canım görünce üye olmak istiyo herkes Big Grin
olsunlar kapımız hepsine açık Big Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin bunların tatil zamanlarıyla çalışma zamanları hiç belli olmuyo ama olsun elbet bi ara uyanırlarBig Grin

emrecim ya sen geçen gün ameliyat oldum fln yazmıştın geçmiş olsun neyin vardı ?? bahsettiysen de ben görmedim demek Smile
Ara
günahkeçisi
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uyanırlar tabi hep yatacak halleri yok ya Big Grin
neden geçmiş olsun niye ağrın var ?

onlar uyanıyo biz yatıoruz galiba Big Grin
saol dizimden ameliat oldum 2 aydır eweyim ama daha tamamen iyileşemedim :S
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emrecim ya sen geçen gün ameliyat oldum fln yazmıştın geçmiş olsun neyin vardı ?? bahsettiysen de ben görmedim demek Smile

saol canım Smile ameliat oldum dizimdeki kaymadan dolayı ama eskisinden daha iyiyim Smile her ne kadar tam iileşmesemde
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onlar uyanıyo biz yatıoruz galiba Big Grin
saol dizimden ameliat oldum 2 aydır eweyim ama daha tamamen iyileşemedim :S
sanırım biraz öyle oluyor gece gündüz yer değişiyor bizde onlarınki ile Big Grin

hım çoook geçmiş olsun umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun zamanla iyileşirsin hemen bi anda iyileşemezsin.
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol canım Smile ameliat oldum dizimdeki kaymadan dolayı ama eskisinden daha iyiyim Smile her ne kadar tam iileşmesemde

geçmiş olsun yaa benim kardeşimde de var o sorun ama ameyat olmuyo Tongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 58 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 04:44 AM