:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
üsTTeki Üyeye Şarkı YoLLa ...
TutkuM
eylem mızmız Big Grin
Ara
_BarBie_
Kenan doğulu-Ağlayamam
Ara
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kenan doğulu-Ağlayamam
[YT]T5Eq3utTCvs[/YT]
Ara
_BarBie_
Çocuuun sesine aşık olduumm yaa çok rahatlatıcı bi sesi var
Tşkler Piko hıh
Ara
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çocuuun sesine aşık olduumm yaa çok rahatlatıcı bi sesi var
Tşkler Piko hıh
rıca ederım hala dargınsın bana demı baska bı tane daha o zaman sana bekle
[YT]2LsqLfsmxM0[/YT]
Ara
_BarBie_
Az daha dargın kalsam Youtube buraya taşicaksınBig Grin barışalım gel bnde sana bi şarkı armağan edim Gülay-Affetim seni Big Grin
Ara
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Az daha dargın kalsam Youtube buraya taşicaksınBig Grin barışalım gel bnde sana bi şarkı armağan edim Gülay-Affetim seni Big Grin
tsk ederımBig GrinBig Grin: o zaman bunun serefıne sana bı sarkı daha yollayım ben Big GrinBig Grinfatıh yesılgul tek tabancayımBig Grin
Ara
_BarBie_
Bu şarkı çok ağır kırçiçeğim falan yanlış anlaşılmalara sebep vermeyelimBig Grin
Anlaşıldıı snle dargın kalmak gerekBig Grin o çocuuun şarkıları daha güzeldi özellikle ilk şarkısıBig Grinnys tşkler hepsi içinWink Yıldız tilbe&Ceza-Tutsak buda benden sana gelsin Big Grin
Ara
piko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu şarkı çok ağır kırçiçeğim falan yanlış anlaşılmalara sebep vermeyelimBig Grin
Anlaşıldıı snle dargın kalmak gerekBig Grin o çocuuun şarkıları daha güzeldi özellikle ilk şarkısıBig Grinnys tşkler hepsi içinWink Yıldız tilbe&Ceza-Tutsak buda benden sana gelsin Big Grin
aaa kım yanlıs anlayacak yavv Big GrinBig Grin ben ıcımden geldıgı ıcın koyuyorum ya
o zaman benden sana armagan olacak sarkıları soyleyım www.youtube.com
buraya gır arama motoruna SERDAR GITAR yaz o cocugun butun sarkıları benden sana armagan olsun olurmuBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Reklam kokan haraketler bunlarBig Grin Tşkler pikoWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üstteki Üyeyi Ünlü Yapalim :) lover 223 4,661 04-09-2022, Saat: 03:24 PM
Son Yorum: wildfang
  üstteki üyenin neyini beğendin ESARET 941 16,037 04-09-2022, Saat: 10:10 AM
  ÜsTtEkİ üYeYi SeWiYoRUm cÜnKÜüÜ.....:D lover 698 10,964 04-07-2022, Saat: 08:05 PM
  Şu anda dinlediğin şarkı ? Tam1_MaynaK 12,380 154,776 01-06-2022, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  üstteki üye tatlı olsa ne tatlısı olurdu ???? sıla 285 9,227 11-18-2015, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: Jelly_Belly

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 06-14-2024, 09:21 PM