:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
buda benım sıyah saclı halım xsearchgirl ( sırf serhat istedi diye konuyu açtım )
xsearchgirl
discovery Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inanmıyorum sevgilin yokmuBig Grinneden yok hemen rapor verBig Grin

yoq walla sana yalanmı borcm war Big GrinBig Grin
Ara
discovery
hayat öyle birşeyki yarın arkamıza baktığımızda keşke dememek için kendinizi şom luklardan arıtın ve herkesi sevinSmilesevmek çok ama çok güzel bişeydir karşılığıda olursa tarifi imkansız bir zevk alırsınSmilesende çok güzel bir kızssın ve inanıyorumki yüzün kadar kalbin kadar güzel biriyle tanışırsın arkadaşım GAMZESmile
Ara
xsearchgirl
discovery Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayat öyle birşeyki yarın arkamıza baktığımızda keşke dememek için kendinizi şom luklardan arıtın ve herkesi sevinSmilesevmek çok ama çok güzel bişeydir karşılığıda olursa tarifi imkansız bir zevk alırsınSmilesende çok güzel bir kızssın ve inanıyorumki yüzün kadar kalbin kadar güzel biriyle tanışırsın arkadaşım GAMZESmile
ıns karsıma aqlımdakı gıbı biri cıkarsa kacırmam Wink
Ara
discovery
inşallahSmile bu kadar emin konuştuğuna göre kendine güvenin sonsuzBig Grinnerelisin gamze sen???????????????burcun neBig Grin
Ara
xsearchgirl
kendıme guwenmemek ıcın sebebım yoq Smile alman turk karısımı desek daha dgru olur Smile
Ara
discovery
anladım kız seniBig Grin kendine sonuna kadar güvenebilirsin o zamanBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
xsearchgirl
discovery Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anladım kız seniBig Grin kendine sonuna kadar güvenebilirsin o zamanBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
guwenırım nese ben kacar pai kıb
Ara
discovery
byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeSmile
Ara
CReATuRE
discovery Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inşallahSmile bu kadar emin konuştuğuna göre kendine güvenin sonsuzBig Grinnerelisin gamze sen???????????????burcun neBig Grin

Eline bir gül alırken dikkat et dikeni eline batmasın kardeşim WinkWinkWinkWink
xsearchgirl
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eline bir gül alırken dikkat et dikeni eline batmasın kardeşim WinkWinkWinkWink
bu ne demek ben anlamadım :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ay Buda Ben Ben Iyi Olmasakta Idare Ediyoz Işte.. ezoo20 85 4,821 04-14-2022, Saat: 10:24 PM
Son Yorum: wildfang
  buda beeeeeean blade_dnzl 9 566 04-13-2022, Saat: 11:37 AM
  Buda Benim Resmim HaGi_1905 54 3,336 04-13-2022, Saat: 02:32 AM
  buda bennnnnnnn Pelikan 6 665 04-12-2022, Saat: 09:55 PM
  buda benım yegen roket55 18 1,006 04-12-2022, Saat: 04:32 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-22-2024, 03:10 AM