:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heee sizdenim tabeee ya ne beşiktaş ne de fener ayyyyyy en büyük cimbomm Confusedmiley17:Confusedmiley17:

bencede aynen katılıyorum Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie biz mahkummuyuzda bi yargıç birde gardiyan gelsin diorsun Big Grin
bizi mahkum etti ya baksana gerçi çalışırken öle oluyoz da Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizi mahkum etti ya baksana gerçi çalışırken öle oluyoz da Big GrinBig Grin

çalışırken ayrı o zaman doğru mahkumuz ama şuan yağmur yağdırmaya gidiyoruz yargıç gardiyan ne yapacaksa dur anladım sanırım yağmuru kaçmasın die tutuklayacaklar Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çalışırken ayrı o zaman doğru mahkumuz ama şuan yağmur yağdırmaya gidiyoruz yargıç gardiyan ne yapacaksa dur anladım sanırım yağmuru kaçmasın die tutuklayacaklar Big Grin
HAAA DOÄžRU VALLA :yikildim::yikildim:
Ara
mhanyaxx
Hadi Duygusuz.Com AİLesi Bu mhanyaxx Çocuk Gider aLLaha Emanet Sağlıcakla Kalın sakın YaramazlIk yapmayın Gelince Çekerim Kulaklarınızı ha ona göre Big Grin ßy...
Ara
adyge55
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hadi Duygusuz.Com AİLesi Bu mhanyaxx Çocuk Gider aLLaha Emanet Sağlıcakla Kalın sakın YaramazlIk yapmayın Gelince Çekerim Kulaklarınızı ha ona göre Big Grin ßy...

hadi güle güle sana yine bekleriz bak gittiğin yerlerde efendi ol olaylara karışma sonra abin olrak asıl ben kulağını çekerim hatta çekmekle kalmam çiviyle tavana asarım hadi kaybol şimdi gözüm görmesin seni Big Grin Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hadi Duygusuz.Com AİLesi Bu mhanyaxx Çocuk Gider aLLaha Emanet Sağlıcakla Kalın sakın YaramazlIk yapmayın Gelince Çekerim Kulaklarınızı ha ona göre Big Grin ßy...
SENDE ALLAHA EMANET OL K.İ.B. YARAMAZLIK MI ONE Kİ Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SENDE ALLAHA EMANET OL K.İ.B. YARAMAZLIK MI ONE Kİ Big GrinBig Grin

onu şimdi anlatmaya kalsak sayfalar yetmez en iisi hiç başlamamak Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onu şimdi anlatmaya kalsak sayfalar yetmez en iisi hiç başlamamak Big Grin
Confusedmiley17::yikildim::yikildim: İYİ MADEM SONRA ANLATIRSIN DİMİ
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley17::yikildim::yikildim: İYİ MADEM SONRA ANLATIRSIN DİMİ

olabilir sonra anlatabilirim Smile

bu arada bizim imam efendi nere kayboldu yafs Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 05:47 AM