:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
sıla
herkese günaydınnnn Smile) selam başkan Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkese günaydınnnn Smile) selam başkan Big Grin

günaydınnn Smile nasılsın ögrenci Tongue
Ara
günahkeçisi
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hala canın sıkılıyomuu damat Big Grin

sen yoksun ya ondan sıkılıo be sahit Big Grin bi denk gelemedik Big Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:günaydınnn Smile nasılsın ögrenci Tongue

saaaooooolllllll Smile sen nassısın başkan Smile
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saaaooooolllllll Smile sen nassısın başkan Smile

tşk ettim iiyim ama sıkıntılardayım işte Big Grin bugün erkencisinBig Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk ettim iiyim ama sıkıntılardayım işte Big Grin bugün erkencisinBig Grin

dün o kadar laf işitince kalktık geldik ama kimsenin umurunda olmamış benden başka Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dün o kadar laf işitince kalktık geldik ama kimsenin umurunda olmamış benden başka Big Grin

evet sen duıyarlı ögrenci olarak Big Grin hemen geldin sınıfa dün onlar aşı oldu ondan olabilir Big GrinBig Grin:yikildim:
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet sen duıyarlı ögrenci olarak Big Grin hemen geldin sınıfa dün onlar aşı oldu ondan olabilir Big GrinBig Grin:yikildim:

hııı sanki biz olmadık Tongue onlar işin kolayını bulmuş ohhhh gelirler öğleden sonra Big Grin
Ara
günahkeçisi
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hııı sanki biz olmadık Tongue onlar işin kolayını bulmuş ohhhh gelirler öğleden sonra Big Grin

ben olmadım kaçtım dün doktorlar gelince ama sizi bilemem Big Grin olsaydımda erken geliridm olmadım yine erkenciyimBig Grin
Ara
sıla
günahkeçisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben olmadım kaçtım dün doktorlar gelince ama sizi bilemem Big Grin olsaydımda erken geliridm olmadım yine erkenciyimBig Grin

vayy başkana bak Big Grin uyanık mı sandın kendini ben hemşireyim ehehehe hemen yapalım aşını Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 05:13 PM