:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
_AL0n3_
ben vaRım :--/
Ara
Yorgun Yürek
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Canım sıkılmış kimseler yokmuymuş SmileSmileSmileSmile
Benimde canım sıkılıyo ya Smile nasılsın Aziz yoktun uzun zamandır? SmileSmile
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben vaRım :--/
Sen neden sıkıldın canım SmileSmile
Nedense bugece herkes sıkılıyo SmileSmileSmile
Ara
_AL0n3_
biLmem çok sıkıLdım yaa bitürLü duramadm biyerde.saatLerdir evin içinde gezinip druorum son çare pcyi açtım Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biLmem çok sıkıLdım yaa bitürLü duramadm biyerde.saatLerdir evin içinde gezinip druorum son çare pcyi açtım Big Grin
Smile hayırdır inş.belki bir şeylere heyacan yapmışındır sıkılmamışsındır olabilirmi ondan acaba canım Smile ben genelde öle oluyom da Big GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
Uzun uzun zamandır yoktum SmileSmileSmileSmile biraz daha böyle gider sanırım ama ara ara girebilirim WinkWinkWink artık...iyiyim çok şükür bu aralar hayat biraz daha zorlaştı tek sorun bu ama oda düzelecek...sen nasılsın iyisindir inş SmileSmile
_AL0n3_
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile hayırdır inş.belki bir şeylere heyacan yapmışındır sıkılmamışsındır olabilirmi ondan acaba canım Smile ben genelde öle oluyom da Big GrinBig Grin
bende heyecnLandıqımda öLe oLuorum da yok ki heyecanLancak bişeyde Big Grin bLmiorum vaLLa bende Smile
ee sana noLdu canm sen nie sıkıLdın ? Smile
buarada hoşqeLdin creaTure Smile
Ara
Yorgun Yürek
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Uzun uzun zamandır yoktum SmileSmileSmileSmile biraz daha böyle gider sanırım ama ara ara girebilirim WinkWinkWink artık...iyiyim çok şükür bu aralar hayat biraz daha zorlaştı tek sorun bu ama oda düzelecek...sen nasılsın iyisindir inş SmileSmile

Hımm anlıyorum Aziz hayırlısı olsun senin için inş. Smile
umarım çok zorlaşmaz hayat senin için Smile bir an önce düzelir inşaAllah SmileSmile
Bende iyiyim çok şükür yeni geldim geçen hafta ankaradaydım bende SmileSmile
Ara
CReATuRE
tşk ALON3 hoşbuldum SmileSmileSmile...

Herşeyin hayırlısı olsun dediğin gibi WinkWinkWink
Yorgun Yürek
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende heyecnLandıqımda öLe oLuorum da yok ki heyecanLancak bişeyde Big Grin bLmiorum vaLLa bende Smile
ee sana noLdu canm sen nie sıkıLdın ? Smile
buarada hoşqeLdin creaTure Smile
Smile
anladım canım benim Smile

valla bilmiyom ki birden canım sıkıldı işte nedeni ben de bilemiyorum SmileSmileSmile
Ara
_AL0n3_
neyse iyi akşamLar size (: ben çıkayım artık uyumak en iyisi Big Grin yarın okuL ve antreman beni bekLio.yorucu bi qün oLcak :--/
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 04:49 PM