:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Rüya Güzeli
oky cnm sen gelde kbl olunmaz mı _? sende kabulumüzsün sen de bu grubun arasındasın Big Grin
Ara
ZeNiTH
Ben Ben Ben Big GrinBig Grin
happy yeliz
saol bitanemmmm SmileSmile aşkısına söle hemen açcam msn yi SmileSmile
Ara
happy yeliz
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Ben Ben Big GrinBig Grin

sen uyuslar grubundasın canım Smile): demi, esra Smile):
Ara
roket55
PrinceSs Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi araştırma yapılmış..yabancı bi ülkede...bu anketin konusu "türkler neden kavga eder" yani kavga demekle sınırlamayaım biz küfürde diyelim...

araştırmanın sonuçları:

-Türklerin kavga etmelerinin ndeni kelime haznelerinin geniş olmamasıdır bu yüzden kendilerini,düşüncelerini anlatmak için kavgaya girişir...

olmuştur...

inş güzel bilgiler verebilmişimdir...Sevglerle...

kelıme haznelerımızın genıs olmadıgı ıcın kufur kullanılıyooo
nasıl cogu seylerı kavga ederek cozemıyosak bence kufr edıncede aynı seye gelıyo.kufr sankı moda oldu her yastakı ınsanın agzından kufr duymak normal oldu ulkemızde(3 yasındakı cocukta,20 yasındakı gencte,60 yasındakı amcadayanı herkesın dılınde var)
Ara
^^DARkNeSS_QUeeN_styLe^^
Hayırdır o kalp noluo Alla Allaa gelen kalp falan çattıkmı bilmiorum kii kimse kankama kalp falan yollayamaz sevgilisi olmadan sevgilisiyse kalbini versin ben bunu bilir bunu sölerim asılıyorsada o kimse ben onu ASARIM HABERİNİZ OLSUN...
^^DARkNeSS_QUeeN_styLe^^ sundu...
ZeNiTH
Nasıl Gördüyseniz Öyle Olsun Bakalım..
PiNaR...
iikiii...bu dünyaya gelmişimm...keşkee bu dünyaya gelmeseymişimmBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
PiNaR...
hiççç bisee yapmammm...o benimle yemek yiebilmekk icin bisee yapsınnn:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ZeNiTH
Şişttt ..
Susun Bakim..
Emeğine Sağlık KARDEŞŞ..
Teşekkürler..
Kavga Etmeyin..
Kalbe İhtiyacın Varsa Ben Veririm Cnm Kardesim Ayıp Ettin Yani Big Grin

:k: :k: :k: :k: :k: :k: :yikildim: :yikildim:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 57 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 01:16 PM