:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
CaNaT
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ercan halanın nerde oturduğu meçhul onun herşeyi kayıp Big Grin

hakkaten ya her şeyi meçhul bir daha karşılaşırsak soru yağmuruna tutayım onu baride
öğreneyim ne var ne yoksa Big GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
dün gördüm ben halamızı iyi deilmiş biraz iş ile ilgili
ama bende nerde oturduğunu bilmiyom
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hakkaten ya her şeyi meçhul bir daha karşılaşırsak soru yağmuruna tutayım onu baride
öğreneyim ne var ne yoksa Big GrinBig Grin
he valla yiğenim iyi olur sonra bize söylersin Smile
Ara
CaNaT
ya sorma onların orasıda tam entrika diyarı dallas gibi şirket miş
Allah yardımcısı olsun ya hiç çekilmez öyle bir yerde
Ara
CaNaT
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he valla yiğenim iyi olur sonra bize söylersin Smile

tamam görebilirde sorarsam sorarda cevap alırsam söylerim mutlaka aslında
murat konuşur bende akşamları yokum Smile ama denk gelirse hiç kaçarı yok
Ara
adyge55
BİZİMKİDE TAM ENTRİKA AMA İDARE EDİYORUS VARSA BİLDİÄžİNİZ ŞÖLE ELİ AYAÄžI DÜZGÜN Bİ ŞİRKET NAKİL OLAYIM BEA :d
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam görebilirde sorarsam sorarda cevap alırsam söylerim mutlaka aslında

EVET ERCAN GÖRSEM BENDE Bİ İFADESİNİ ALIRIM NERDE OTURUMUŞ NE İÇERMİŞ NE YERMİŞ TEK TEK SORARIM Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam görebilirde sorarsam sorarda cevap alırsam söylerim mutlaka aslında
tamma yiğenim bende zaten bi kaçgün sora girerim herhalde akşamları ben de görürsem sorarım Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BİZİMKİDE TAM ENTRİKA AMA İDARE EDİYORUS VARSA BİLDİÄžİNİZ ŞÖLE ELİ AYAÄžI DÜZGÜN Bİ ŞİRKET NAKİL OLAYIM BEA :d
hee vardır bildiğim bi şirket bizim şirket ne dersin Murat bana da yardımcı lazım dı zaten iyi olur yani Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamma yiğenim bende zaten bi kaçgün sora girerim herhalde akşamları ben de görürsem sorarım Smile

DESENE AKŞAMLARIDA BERABERİZ ARTIK TABİ TAKILDIM SÜRECE
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 02:37 PM