:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
çilekli cuklat
gönül_sözü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:naber ufaklık

ııyımmm kızzzz evlı karı Big Grin
Ara
gönül_sözü
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ııyımmm kızzzz evlı karı Big Grin

o nasıl laf ya Angry
Ara
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yenı sevgılısı ercan nıe mor gomlek gıymıssss kıme beyendırcekmıs kndını bende sen nıe o kdr boyatın kendını sankı yaglı boyaya sokupo cıkmıssın gıbı olmussun sende bırılerıne bayandırcen galıba dedımmm bagırdıı kızım gıt dıom gıtmıooooo Confusedmiley22:

güzelim sen şimdi bi sakinleş başından anlatsana önce noldu gelen bağıran kız kim??
ercan kim müşteri vardı diyosun kız dükkanda ne işi vardı iş arkadaşın mı ne ya aaaaaaa anlamadım bişe Big Grin
gönül_sözü
sana bolemı oğretıyorlar yoksa burda Big Grin
Ara
çilekli cuklat
gönül_sözü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o nasıl laf ya Angry

nolcakkkk kız sen bna ufaklık dıon evlısın kız ne deseydım dul karımı :S
Ara
Yenemuko
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzelim sen şimdi bi sakinleş başından anlatsana önce noldu gelen bağıran kız kim??
ercan kim müşteri vardı diyosun kız dükkanda ne işi vardı iş arkadaşın mı ne ya aaaaaaa anlamadım bişe Big Grin

bize diyene bak bizden meraklı çıktın sen Big Grin
Ara
fındık-s
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ben izlemezdim direk senin gibi olaya karışırdım Big Grin

ne yani sanki şimdi kavga olsa sen izlemezmisin Big Grin

izlemem sen git karış sevmem ben kavga fln Tongue
gönül_sözü
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nolcakkkk kız sen bna ufaklık dıon evlısın kız ne deseydım dul karımı :S

karı kelımesı ne ya hem dul olmakta kotu bısey degıl ya offffffffff
Ara
Yenemuko
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:izlemem sen git karış sevmem ben kavga fln Tongue

kavga sevmediğin içinde gülaya habire anlamadım nasıl olmuş ercan kim müşterimi v.s. die soruorsun demi Big Grin
Ara
çilekli cuklat
gönül_sözü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karı kelımesı ne ya hem dul olmakta kotu bısey degıl ya offffffffff

kuzum saka yapıom valla bak Sad:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 41 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 05:37 PM