:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
fındık-s
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yemedım kavga ettım ellım tıtrıo Sad

niye be çok yemek istedin diye mi kızdılar Tongue
noldu güzelim
çilekli cuklat
hayırrr magaza ayaga kalktıııı guvendıgı cagırdım ercann sevgılısı geldııı bagırdıııı kızım gıt komalık yapcam senı dıyorum gıtmıooo bnde guvenlıgı cagırdım Big Grin
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayırrr magaza ayaga kalktıııı guvendıgı cagırdım ercann sevgılısı geldııı bagırdıııı kızım gıt komalık yapcam senı dıyorum gıtmıooo bnde guvenlıgı cagırdım Big Grin

iyi yapmışsın ercan kim eski sevgilin mi onun yeni sevgilisi miydi gelen olay ne tam olarak Big Grin
Yenemuko
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayırrr magaza ayaga kalktıııı guvendıgı cagırdım ercann sevgılısı geldııı bagırdıııı kızım gıt komalık yapcam senı dıyorum gıtmıooo bnde guvenlıgı cagırdım Big Grin

tüh keşke haber verseydin cnm gelip izlerdik bizde eğlence olurdu bize Big Grin Big Grin
Ara
çilekli cuklat
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi yapmışsın ercan kim eski sevgilin mi onun yeni sevgilisi miydi gelen olay ne tam olarak Big Grin

yenı sevgılısı ercan nıe mor gomlek gıymıssss kıme beyendırcekmıs kndını bende sen nıe o kdr boyatın kendını sankı yaglı boyaya sokupo cıkmıssın gıbı olmussun sende bırılerıne bayandırcen galıba dedımmm bagırdıı kızım gıt dıom gıtmıooooo Confusedmiley22:
Ara
gönül_sözü
merhaba herkese
Ara
çilekli cuklat
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tüh keşke haber verseydin cnm gelip izlerdik bizde eğlence olurdu bize Big Grin Big Grin

herkez ızledı zaten musterıde bna dıyo sen nıe susmuon dıyeee dedım o konusck bn suscam banane beeeeee dedım Big Grin bı sıkayt daha (:
Ara
fındık-s
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tüh keşke haber verseydin cnm gelip izlerdik bizde eğlence olurdu bize Big Grin Big Grin

hıııı çok komik di mi Tongue
bu akılla gidersi bizim millet adam olmaz nerde kavga var başında yüzlerce kişi durmuş seyrediyo pehhh eğlence anlayışına bak Big Grin
gönül_sözü
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkez ızledı zaten musterıde bna dıyo sen nıe susmuon dıyeee dedım o konusck bn suscam banane beeeeee dedım Big Grin bı sıkayt daha (:

naber ufaklık
Ara
Yenemuko
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkez ızledı zaten musterıde bna dıyo sen nıe susmuon dıyeee dedım o konusck bn suscam banane beeeeee dedım Big Grin bı sıkayt daha (:

yok ben izlemezdim direk senin gibi olaya karışırdım Big Grin

fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hıııı çok komik di mi Tongue
bu akılla gidersi bizim millet adam olmaz nerde kavga var başında yüzlerce kişi durmuş seyrediyo pehhh eğlence anlayışına bak Big Grin

ne yani sanki şimdi kavga olsa sen izlemezmisin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 39 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 07:11 PM