:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üstteki Üyeyi Seviyorum çünkü... :D
adyge55
ölüm varoluştur onu biliyorum zaten ama iyilik deyince olmaz yaşasın kötülük Big Grin

ayrıca mısır kabuğu çabuk soyulur Big Grin
Ara
Hayat_Bu
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ölüm varoluştur onu biliyorum zaten ama iyilik deyince olmaz yaşasın kötülük Big Grin

ayrıca mısır kabuğu çabuk soyulur Big Grin
eee Azrailde öyle zaten hatta daha hızlı :yikildim::yikildim:
anlamazsın bileBig Grin
Ara
adyge55
anlamak isteyen kim zaten elbet birgün toprak olacaz nasılsa ha şimdi ha 50 yıl sonra farkedermi Big Grin
Ara
Hayat_Bu
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anlamak isteyen kim zaten elbet birgün toprak olacaz nasılsa ha şimdi ha 50 yıl sonra farkedermi Big Grin

fark var tabiiki Big Grin 50 yıl daha yaşarsan kaç dönüm arazi senin hizmetinde kalmış olacak düşündünmü? :yikildim::yikildim:
Ara
adyge55
bırak kalsın arazi isteyen kim Big Grin onları sana bırakıyorum senin hzimetinde kalsın Big Grin
Ara
Hayat_Bu
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bırak kalsın arazi isteyen kim Big Grin onları sana bırakıyorum senin hzimetinde kalsın Big Grin

Arazide gözün var demedimki? araziden çıkanda Big Grin
Ara
adyge55
Hayat_Bu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arazide gözün var demedimki? araziden çıkanda Big Grin

benim gözüm yok hiçbişeyde tek bildiğim var oda ne kadar kötü olursan o kadar iyilik görürsün zamanda hep iyilik ettim hep kötülük buldum artık hep kötülük yapıp iyilik görüyorum Big Grin
Ara
Hayat_Bu
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim gözüm yok hiçbişeyde tek bildiğim var oda ne kadar kötü olursan o kadar iyilik görürsün zamanda hep iyilik ettim hep kötülük buldum artık hep kötülük yapıp iyilik görüyorum Big Grin

Haklısın bak sende Smile ama seni tekrar döndürecem bu yoldan :yikildim::yikildim:
Ara
adyge55
yok olmaz durmak yok kötülüğe devam Big Grin
Ara
theropoda
çünkü bugün doğum günü Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onu Seviyorum çünkü ??? CReATuRE 91 2,776 04-09-2022, Saat: 03:26 PM
Son Yorum: wildfang
  Üstteki Üyeyi Ünlü Yapalim :) lover 223 4,500 04-09-2022, Saat: 03:24 PM
  $!n!rL!y!m çÜnKü ... Rüya Güzeli 127 3,845 04-09-2022, Saat: 01:03 PM
  üstteki üyenin neyini beğendin ESARET 941 15,767 04-09-2022, Saat: 10:10 AM
  ÜsTtEkİ üYeYi SeWiYoRUm cÜnKÜüÜ.....:D lover 698 10,808 04-07-2022, Saat: 08:05 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-01-2024, 12:35 AM