:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+ 18 yok yok + 22 küçükler girmesin ayıppppppp ayıpp
izmitli_peri
peki saapıksın hayırlı ugurlu olsun sanada bı plaket verıom odanda bas köşeye koy duygusuzu hatırlka ama yaslanınca duygulanıp aglama bı zamana lar genc sapıkdım şimdi yaslı kurt sapık oldum ahım gıttı vahım kaldı dersın plaketı gorunce bırazda olsa sevınırsın bızmanalar neymişim beeeee Smile Smile sulalemıze hos geldın sapık kardes Smile Smile
Ara
iLLeth.!
eyw abicim ya bnm dikkatimi 20 sayfa olması çekti ondan girdim heheeBig Grin
Ara
iLLeth.!
ya ablacım aslında plaket fena olmaz haniiBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
izmitli_peri
hayır kempıl sın ayrıca suleldendısn sapıklar sulalesınden kabul et artık uzulme alısırsın Smile Smile
Ara
izmitli_peri
canın saolsun kardesım sana vermeyıpde plaketı canatamı vercem Smile Smile genc sapık olarak sen hakedıon Smile Smile canat yaslandı artık yaş olmuş 26 tı
Ara
friendly82
yaw gercek sapık aramızdaymıs bana diyosunuz bide sapık diyeBig Grin
Ara
CaNaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canın saolsun kardesım sana vermeyıpde plaketı canatamı vercem Smile Smile genc sapık olarak sen hakedıon Smile Smile canat yaslandı artık yaş olmuş 26 tı

eeee nasıl derler ben şimdiki sapıkları cebimden çıkartırım turrrup sıkarım onların genç sapıklıklarına yürü be ercan :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
izmitli_peri
sız onun abılerısınız o yenı yetmelerden daha yenı gelısıo duygusuzun gurur o hadı alkış nirde alkışlar plaketı vermek uzere diadorayı sahne davet edıoruz Smile Smile
Ara
CaNaT
friendly82 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw gercek sapık aramızdaymıs bana diyosunuz bide sapık diyeBig Grin
kim o gerçek sapık burada herkez sapık üstü kapalı konuşmayalım lütfen açık açık isism belirtelim Smile
Ara
iLLeth.!
geldimmm nerde nerdee hehee
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 06:40 AM