:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
casus021
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ağla ağla ağlamak guzledır
mert abi bugün son artık kesin olarak yazmıyorum burada artık msn adresminide biliyorsun oradan konuruz olur mu arada bir ugrarar selam veririm sizlere sizleri seviyorum rabbime eamnet olun gülay bacımada iyi bakasın kırmayasın olur mu kendi saglıgınada dikkat et artık boş ver kim ne derse desin sen saglıgınla ugras sıkıntın varsa oturur konusuruz tel noyuda veririm ben sana olur mu rabbim sana vetüm hastalara saglık sıhhat afiyet versin amin
Ara
kı@ymı@k=)
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben ağlıyım bitsin gelcem bebeğim :'(

ablaaaaaaaaaam hala ağlıyomusunnn yaaaa Sad
Ara
casus021
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=fındık-s]

heeee anladımmm kuzummmm (:

mert delısı nerdısınnn low :--/

fatıhhhhhh nırdeeee mustıdeeee yokkk bıde pısko gelsın Big Grin
kuzumişlerim yogun artık siteye ugrayamıyacagım msn deyim artık oda belki aksamdan aksama bu aralar kankilerimide boşladım onlarıda bu vesile ilede görmüş olurum onları çok seviyorum kıyamam onlara ben ya onlarda sizlerde olmazsanız hayat çekilmez artık :$:$:$:$:$
Ara
çilekli cuklat
offffffffffffffffffffffff
Ara
çilekli cuklat
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=çilekli cuklat]
kuzumişlerim yogun artık siteye ugrayamıyacagım msn deyim artık oda belki aksamdan aksama bu aralar kankilerimide boşladım onlarıda bu vesile ilede görmüş olurum onları çok seviyorum kıyamam onlara ben ya onlarda sizlerde olmazsanız hayat çekilmez artık :$:$:$:$:$

bebusssss bnmde bugunn ıstelrımm cokkk yogun yha Sad arada gel ama cıngene Big Grin
Ara
çilekli cuklat
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gülay nerdee az işim vardı onlaa Smile

burdayum canım Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Hoşgeldin GÜLAY.
Ara
çilekli cuklat
hosssbuldukkkk canımmm (:
Ara
mertb77
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mert abi bugün son artık kesin olarak yazmıyorum burada artık msn adresminide biliyorsun oradan konuruz olur mu arada bir ugrarar selam veririm sizlere sizleri seviyorum rabbime eamnet olun gülay bacımada iyi bakasın kırmayasın olur mu kendi saglıgınada dikkat et artık boş ver kim ne derse desin sen saglıgınla ugras sıkıntın varsa oturur konusuruz tel noyuda veririm ben sana olur mu rabbim sana vetüm hastalara saglık sıhhat afiyet versin amin

tamam abicim kendıne ii bak bende evi verdim emlakcıya msnden nkonusuruz yaaaaa hadı kal sağlıcakla
*Asİ-yÜrEk*
Nasılsınız?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 31 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 08:47 AM