:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak ercan gördünmü papucumuz yine dama atıldı Big Grin
aaa Murat kim atmış yine pabucunu dama Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaa Murat kim atmış yine pabucunu dama Big GrinBig Grin

sanırım kim atmış diyen Big Grin
Ara
Gulguzeliii
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bekleyelim ve görelim bakalım kim kiminle uğraşabilecek hodri meydan okuyom size unutmayınki son gülen ii güzlermiş oda ben olucam sanırım şansınız % 0 benim karşımda Big Grin

tamam aksam kapıscaz bakalım kım sanslıymıs...
arkadaslar aksam kapısma var herkezı beklerım adygee nasıl aglayarak cıkcakSmileSmile(SAKA)saat kacta kapısalım adygee..SmileBig GrinBig Grin
CReATuRE
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:birazdan gezmeye gidecek olsam benim de keyfim süper olurdu Big GrinBig Grin

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
Gulguzeliii
gelıyomusun ercan abı..beklıyorum...
adyge55
Gulguzeliii Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam aksam kapıscaz bakalım kım sanslıymıs...
arkadaslar aksam kapısma var herkezı beklerım adygee nasıl aglayarak cıkcakSmileSmile(SAKA)saat kacta kapısalım adygee..SmileBig GrinBig Grin

6:30 dan önce gelin ama çünki o saatte mesaim bitiyor gidiyorum sonra arkamdan bizden korktuda gitti demeyin Big Grin

ayrıca akacak gözyaşı gözde durmazmış Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sanırım kim atmış diyen Big Grin
ama yaaaa murat ben neden atim pabucunu dama
atmış olsam hiç gelmezdim dimi
Ara
CReATuRE
gamzem Akşam 6 Da Burda Olur SmileSmileSmileSmileSmile
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:6:30 dan önce gelin ama çünki o saatte mesaim bitiyor gidiyorum sonra arkamdan bizden korktuda gitti demeyin Big Grin

ayrıca akacak gözyaşı gözde durmazmış Smile
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
CaNaT
Gulguzeliii Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gelıyomusun ercan abı..beklıyorum...

gelemeyeceğimi biliyorsun diye mi söylüyorsun yoksa
haftasonu olsa belkide hafta içi zor be belkıs sağol ama düşünmen yeter Smile
eksik olma
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 03:07 AM