:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
beklerim ama tavsiye etmem benle uğraşmanızı çünki baş edemezsiniz Big Grin
Ara
CaNaT
ya biraz durgunluk var değil mi herkezde yada sadece bendemi öyle acaba ?
Ara
Gulguzeliii
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beklerim ama tavsiye etmem benle uğraşmanızı çünki baş edemezsiniz Big Grin

acaba beklede gor o zaman kımınle basacıkılmazmıs dıye muratSmileSmile
adyge55
yok yok ercan bendede var o durgunluk baksana espiri anlıyışımı bilem yitirdim Smile
Ara
Gulguzeliii
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya biraz durgunluk var değil mi herkezde yada sadece bendemi öyle acaba ?

vallah bende yok hava cok guzel bırazdan gezmeye gıtcem..:9
Yorgun Yürek
yaaa pardon arkadaşlar geldim ben msnden arkadaş gelmişti de onla konuştum da şimdi kapıyom zaten msn yi artık burdayım
neler oldu yokken özetleseniz az biraz Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Gulguzeliii Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vallah bende yok hava cok guzel bırazdan gezmeye gıtcem..:9
birazdan gezmeye gidecek olsam benim de keyfim süper olurdu Big GrinBig Grin
Ara
adyge55
Gulguzeliii Adlı Kullanıcıdan Alıntı:acaba beklede gor o zaman kımınle basacıkılmazmıs dıye muratSmileSmile

bekleyelim ve görelim bakalım kim kiminle uğraşabilecek hodri meydan okuyom size unutmayınki son gülen ii güzlermiş oda ben olucam sanırım şansınız % 0 benim karşımda Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaaa pardon arkadaşlar geldim ben msnden arkadaş gelmişti de onla konuştum da şimdi kapıyom zaten msn yi artık burdayım
neler oldu yokken özetleseniz az biraz Big GrinBig Grin

bak ercan gördünmü papucumuz yine dama atıldı Big Grin
Ara
Gulguzeliii
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:birazdan gezmeye gidecek olsam benim de keyfim süper olurdu Big GrinBig Grin

buyur ercan abı sende gel kankılerle buluscam keyfım super bugun yaSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 02:59 AM