:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SihirLi değneğin oLsa üsttekini neye çevirirsin ?
piko
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ben seniii kıza çevirirdim o zamannn herkess düşündüğü gibii yorum yapardıı Big Grin
bu kız konusuna darılıyorum ama bılgın olsun
Ara
*Asİ-yÜrEk*
seni en çirkin hayvana çevireyim.
Ara
kı@ymı@k=)
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu kız konusuna darılıyorum ama bılgın olsun

tamam tamamm ben senin avatardaa erkek resmii var sanıyodumm kii öyle zatenn hiçç kız diye düşünmemiştimmm Big Grin tuhaff neysee o zamann seniiii sevgi pıtırcığına çevirimm Big Grin
Ara
speedy_girl
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkür ederimm polyanna nın kız kardeşiyimm ben zatenn Big Grin arkadaşlar öyle diyoo Big Grin sağolsunlarr valla bugünn bi turşu yedimm süperdiiii içinde kırmızı havuçta vardııı rengi pembeydii herşeyinn Big Grin süperdii yine çekti canımm Big Grin

Ay ߀Ns!Z yeD!n öL€ oLsUn PoLyAnnA paYLa$ImCı D€!Ls!N Smile
Tur$uYA ǀv!r!rD!m:yikildim:
Ara
piko
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni en çirkin hayvana çevireyim.
ben senı neye cevırırdım bılıyomusun bu bencıllık ve herkeze bısıler soledıgın halde benı cırkın hayvana benzettın al o zaman bende senı tomurcugun yanı tugcenın senı sevecegı bırıne cevırırdımBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ay ߀Ns!Z yeD!n öL€ oLsUn PoLyAnnA paYLa$ImCı D€!Ls!N Smile
Tur$uYA ǀv!r!rD!m:yikildim:

canım yaaaaaa Big Grin seninn turşuyaa düşkün olduğunu bilsemm paylaşırıdmm vallaa içimde kaldıı bakk Big Grin bi dahakinee unutmicammm Big Grin benden güzel turşu oluurr şöylee ekşi ekşiii sulu suluu ooohhhhh Big Grin

pikoooooooooooo ben seniiiiiiii kaloriferr böceğinee çevirirdimmmmmmm Big Grin
Ara
piko
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım yaaaaaa Big Grin seninn turşuyaa düşkün olduğunu bilsemm paylaşırıdmm vallaa içimde kaldıı bakk Big Grin bi dahakinee unutmicammm Big Grin benden güzel turşu oluurr şöylee ekşi ekşiii sulu suluu ooohhhhh Big Grin

pikoooooooooooo ben seniiiiiiii kaloriferr böceğinee çevirirdimmmmmmm Big Grin
bırı benımı cagırdı yafff senı ben nelere cevıreyım sen benı neye cevır oldumu sımdıBig GrinBig Grin

karamurat ol barı
Ara
*Asİ-yÜrEk*
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben senı neye cevırırdım bılıyomusun bu bencıllık ve herkeze bısıler soledıgın halde benı cırkın hayvana benzettın al o zaman bende senı tomurcugun yanı tugcenın senı sevecegı bırıne cevırırdımBig Grin

sağol bende seni sevgilinin beğeneceği bir tipe çevirirdim. şu işe bak tomurcuğa olan sevgim siteyi alt üst etti.
Ara
kı@ymı@k=)
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bırı benımı cagırdı yafff senı ben nelere cevıreyım sen benı neye cevır oldumu sımdıBig GrinBig Grin

karamurat ol barı

Big Grin olimm bariiiii hadi oldummmmmmmm Big Grin

bende seniiiiii gönüllerinn fatihine çeviriyorumm Big Grin
Ara
piko
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin olimm bariiiii hadi oldummmmmmmm Big Grin

bende seniiiiii gönüllerinn fatihine çeviriyorumm Big Grin
helal sana
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkes Üsttekini Sacma Bir Nedenden Dolayı Banlasın tuti 858 16,785 04-13-2022, Saat: 11:07 PM
Son Yorum: wildfang
  Üsttekini ünlü birine benzet(futbolcu.manken vs) tatlı_cadı 169 7,223 04-10-2022, Saat: 05:07 PM
  ÜsTTeKiNi Gaza GeTirmeCe... €BeRimSin 25 1,192 04-02-2022, Saat: 03:40 AM
  üstteki üye tatlı olsa ne tatlısı olurdu ???? sıla 285 9,231 11-18-2015, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: Jelly_Belly
  Üsttekini lakap tak.... Melek06 790 15,335 03-31-2011, Saat: 01:25 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 06-16-2024, 07:26 AM