:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BİLMİYOM Kİ VARMI YOKMU DİYE AMA SEN YOLLA İSTERSEN :d

bak şayet varsa boşa masrafa girmeyeli şimdi onu yollamak bi sürü maliyet yazık yani tasarfulu olmak lazım dimi Smile
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig Grin ya tamam meteorolog olamam belki şu zamanda
biara gelirsem yağmur duasına götürürüm sizi olmazmı Smile

tamam ercan sen hoca ol bende müezzin olarak gelirim Big Grin
Ara
mhanyaxx
ABİ Bİ 3 LÜ ÇEKTİRR SENE Smile
Ara
adyge55
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O FARKLI ZATEN SEN DUYGUSUZUN ALENİ SİN Confusedmiley21:Confusedmiley20: Big Grin

ooo o kadar alem adam varki duygusuzda bana sıra bile gelmez Smile
Ara
adyge55
mhanyaxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ABİ Bİ 3 LÜ ÇEKTİRR SENE Smile

ne olacak 3 lü çektirince başın göğemi erecek Big Grin
Ara
CaNaT
oo murat desene orayı sel götürecek takım iyi gibi gözüküyor biraz etraftan birilerini bulduk muydu tamamdır Smile
Ara
mhanyaxx
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne olacak 3 lü çektirince başın göğemi erecek Big Grin
evet Big GrinBig Grin:
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne olacak 3 lü çektirince başın göğemi erecek Big Grin
Big GrinBig Grin:yikildim:
Ara
mhanyaxx
1
2
3
Beşiktaş

Beşiktaş

Beşiktaş

llalalalalallalalall ooooooooo beşiktaşşşş Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oo murat desene orayı sel götürecek takım iyi gibi gözüküyor biraz etraftan birilerini bulduk muydu tamamdır Smile

tamam ben burdan birkaç kişi bulurum sende ordan ayarlarsn esrada bodrumdan birkaç kişi geitirir sel duasına çıkarıs Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 05:21 AM