:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yaLnız bıRakın benim yüReğimi!
Selin :)
Nurcan:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızım kaybol git ya seninle uğraşamıcam şimdsi şu gülmeni de kes rahatsız oluyorumD:
nurcan arkamdakı pc de oldugunu hatırlatr ve cenenı kapamanı tavsıye ediyorum...... anladın sn onuuu:pisik:
Ara
Nurcan:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızım kaybol git ya seninle uğraşamıcam şimdsi şu gülmeni de kes rahatsız oluyorumD:
nurcancım arkamdakı pcde oldunu hatırlatr ve ceneneı kapamanı tavsıye ederım ......:pisik:
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nurcan arkamdakı pc de oldugunu hatırlatr ve cenenı kapamanı tavsıye ediyorum...... anladın sn onuuu:pisik:
sıkıyosa canımBig GrinBig Grinsenden korktugumumu sanıyosunBig GrinBig Grinhadi canım ikileBig Grin
Ara
ksım o kıvırcık yapmaya calstgın saclarını yolarımBig GrinBig Grin
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ksım o kıvırcık yapmaya calstgın saclarını yolarımBig GrinBig Grin
bende senin o topus yapmaya çalıştıgın top gibi saçınla top gibi oynarımBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Nurcan:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende senin o topus yapmaya çalıştıgın top gibi saçınla top gibi oynarımBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
çalı süpürgesıne benzeyen o saclarınla atölyeyı süpürürüm nurcANBig Grin
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çalı süpürgesıne benzeyen o saclarınla atölyeyı süpürürüm nurcANBig Grin
bende senin o top saçınla lavaboları bi qüsel temislerimBig GrinBig Grinkısım git ya benim konularıma yorum falan yasma eksik olsun senin gibi birinin yorumuBig Grin
Ara
benım yorumlarımakurban ol sen beBig GrinBig Grin tabı hep tskler tskler yazınca kıbarlasıosun ama dogruları söleyınce o çalı süpürgesı saclarınla cadıya dönüşüyosunBig Grin
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benım yorumlarımakurban ol sen beBig GrinBig Grin tabı hep tskler tskler yazınca kıbarlasıosun ama dogruları söleyınce o çalı süpürgesı saclarınla cadıya dönüşüyosunBig Grin
kısım yürü git şimdi sana bişi demek istemiorum burdaBig GrinBig Grintop...........Big Grin
Ara
Nurcan:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kısım yürü git şimdi sana bişi demek istemiorum burdaBig GrinBig Grintop...........Big Grin
benım top saçım senin çalı saclarından iyidir cnm rahat olBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yalniz Birakma Beni ezoo20 9 765 04-15-2022, Saat: 02:43 AM
Son Yorum: wildfang
  bir gün daha bitti benim için d€n!z kısı 8 329 04-15-2022, Saat: 01:24 AM
  Benim aşkım büyük oldu... CReATuRE 4 499 04-14-2022, Saat: 09:54 PM
  Sen Benim Doğrumsun... *TATLI BELA* 3 372 04-14-2022, Saat: 08:27 AM