:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ceyda ve ben BEN BU KIZI GERÇEKTEN SEVİYORUM
AfrâsyâB
abi kalpten seviyosan elbet oda sevecektir seni Smile
yakışıyosunuzda Wink
Ara
speedy_girl

ALLah AyıRmAsIN ߀a ... Smile
Ara
ѕqρα кJмя
Allah ayırmasın
Ara
CaNaT
Allah ayırmasın arkadaşım hep mutlu olursunuz umarım bu fotoğraftaki gibi ve hep gülesiniz Smile
Ara
Qetesh
Birbirinize çok yakışmışsınız. Rabbim tamamına erdirsin inş...

hem poz verip hemde resim çekmek ayrı bi yetenekTongue tebrik ederim bu aradaTongue
Ara
SUSKUN
çooooooook yakışmışınısBig Grinhep mutlu olursunus inş
Ara
desertrose
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Birbirinize çok yakışmışsınız. Rabbim tamamına erdirsin inş...

hem poz verip hemde resim çekmek ayrı bi yetenekTongue tebrik ederim bu aradaTongue
teşekkür ederim ademcim sana daha önce demiştim sanırım adanalı olan bir erkek hem poz verir hem foto çeker hemde montaj yaparBig Grin çok sağol adem sen olmasan bunu yapamazdım askerliğin bittiği zaman adana ya gel seninle kopalım:kucak:
Ara
Qetesh
Benide bozacan yani niyeti bozdunBig Grin.. Şaka şaka, tezkereyi aldıktan sonra gelicemSmile..
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
:o:Bilmiyorum ne demeli arkadaşlar resimdeki kız benim Undecidedoffff mehmet ben sana ne diyim Sad ilk olarak benden izinsiz böyle bişiy yapman beni biraz kızdırdı :hayir:beni sevdiğini söylemende beni şaşırttıUndecided arkadaşlar mehmet nişanlı yanlış anlamayın o beni kardeşi gibi görüyor Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Bu düzeltme yapılmışdır o zaman .....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  buda ablamın kızı yani yeğenim ayşe henüz1,5yaşında saçlı doğduğu için saçları uzun. *Asİ-yÜrEk* 39 2,518 08-16-2009, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: deli yürek
  Baskentin Asi Kizi:=) bskntin_asi_kızı 102 4,237 01-01-2008, Saat: 09:21 PM
Son Yorum: aMyLee
  ::EN GÜZEL GELİN:SeNi ÇoK SeViYoRuM aBLaCıM(ÖZEL) CeYDa HaNDe KeSiM 46 3,807 09-06-2007, Saat: 12:07 PM
Son Yorum: discovery

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-14-2024, 12:36 PM