:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahpelik son moda...
SaGo_Melankoliaa
efferim akıllı bir kıza benziosun böle devam et..ben savaşmadan teslim oldum çünkü çok savaştım sevmeye çalıştım bu kahpe dünyayı ama gücüm kalmadı öümün soguklugu tenimde çekti içine karanlıklar beni ne dostlar nede çareler çaresiz bana:'(:'(
Ara
:: CiMCiMe ::
Eyw. da bence sen bu değilsin yani..İstesen hayat senin kurallarına göre oynar..Yeterki sen bunun öyle olmasını iste..Ve hiçbir zaman pes etme..Hayat herseye ragmen yasamaya deger..Belkı sımdı anlayamazsın ama ılerde bıgun mutlaka anlayacacaksın emınım...Şimdi sıra sende..Sen hayata bir darbe at ve ne kadar güçlü olduğunu görsün..Wink Başaracağına adım gıbı emınım..Wink
Ara
KoLera
PayLa$im icin t$kLr cok güzeL yaziLmi$ Wink
Ara
SaGo_Melankoliaa
sen attın mı hayata darbe kim atmış tesadüfen dogduk mejburen yaşıoruz sen sadece öle sanıosun ama hayat öle değil tanrı bahşetti acı dogdu vakit gider gelmez bıu canımı çokk sıkıyor!!
Ara
SaGo_Melankoliaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen attın mı hayata darbe kim atmış tesadüfen dogduk mejburen yaşıoruz sen sadece öle sanıosun ama hayat öle değil tanrı bahşetti acı dogdu vakit gider gelmez bıu canımı çokk sıkıyor!!

Atmışımdır elbet..İnsanın isteyipte yapamadığı bişi yoktur canım..Herşey senin elinde ve sen istemediğin sürece kimse seni üzemez..Evt giden gelmez..Yaşadıklarından sadece bir ders alabilirsin..Tekrar aynı acıları yasamazsın..
Ara
GCLRNFNS
güseldi kısaydı anlamlydı tşklerrrr janım ben,mmmm....Smile
Ara
SaGo_Melankoliaa
çokk hırslı gördüm seni çokk merak ediyorum sen istemezsen kmse seni üzemez diosun sölesene nasıl oluoo insan kendini bilerek üzmek istermi yada başkasının üzmesini istermi?? herşey istem dışı gerçekleşio
Ara
SaGo_Melankoliaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çokk hırslı gördüm seni çokk merak ediyorum sen istemezsen kmse seni üzemez diosun sölesene nasıl oluoo insan kendini bilerek üzmek istermi yada başkasının üzmesini istermi?? herşey istem dışı gerçekleşio

Seni kendinden başka kimse iyi tanıyamaz dimi?Eee sende seni üzecek şeylerden uzak dur..Yada seni üzmelerine izin verme bi şekilde engel ol..
Ara
SaGo_Melankoliaa
kızım hayat acımasızsa ben napim neyin önüne geçebilirsin acının??geçen zamanın??ölümün??neyin haa
beni bir ben tanırım birde yardan bana bir ben lazım birde anlayann...
Ara
SaGo_Melankoliaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızım hayat acımasızsa ben napim neyin önüne geçebilirsin acının??geçen zamanın??ölümün??neyin haa
beni bir ben tanırım birde yardan bana bir ben lazım birde anlayann...

Seni anlamasam zaten bu kadar kafa yormam herhalde..Hayat acımasızsa sende ona ayak uydur o zaman...Belki herşey daha kolay daha basit olur..Hiç denedin mi?Zamanı durdurmak imkansız tamam da bunu iyi değerlendirmek senin elinde işte...Sen hep ümitsizliğe kapılırsan nasıl olucak bu iş?Çok karamsar takılıyosun..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 04:36 AM