:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yitik sevdalar
TutkuM
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel bir yazı sağol sibel...
sende sağol rapunzel
Ara
korkusuz
ellerine ve yuregine saglık guzel olmuş
Ara
TutkuM
sağol korkusuz
Ara
_BarBie_
Engel olamıyor yüreğim bırakıp gitmelere, Günahların sevaplarında ağlamak nafile... Herkes kendini bilmeli ve de belki sevmemeli değil mi???

Burası beni çok etkiledi gerçekten yüreğine sağlık...
Ara
TutkuM
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Engel olamıyor yüreğim bırakıp gitmelere, Günahların sevaplarında ağlamak nafile... Herkes kendini bilmeli ve de belki sevmemeli değil mi???

Burası beni çok etkiledi gerçekten yüreğine sağlık...
sağol canım beğenmene sevindim
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Yıllar Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslında Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum ...
yuregine saglik cok guzel !!!
Ara
TutkuM
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yıllar Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslında Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum ...
yuregine saglik cok guzel !!!
sende sağol canım
Ara
lazmurat
yitik sevdalar ....

uLYa_miss.jpg

Yitik sevdalar öğretir insana ayakta durmayı,Yitik sevdalar öğretir zulmün vefasında çileyi,Kayıp şehirlerde unutulmuş şarkılar eşliğinde.Sonsuz zamanların kıyıda köşede kalmış dakikalarında,Acıtır saatlerin vuslatı bir türlü vurmaması.Beklediklerin hep en sona kalanlardı belki de.Ya da beklediklerin diye bir şey yoktu,Acımasız yüreklere ismini kazırken...

waybe ne guzel olmuss
Ara
TutkuM
sağol murat
Ara
eylülakşamı
emeğine sağlık arkadaşım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  B?tmek ???n Ba?lar Bazi Sevdalar...... eRCi 3 353 04-01-2022, Saat: 09:48 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevdalar çocuk kalır.. MaSaL 0 396 03-27-2010, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: MaSaL
  Bol keseden sevdalar yaşamışız gariban gönlümüzde... acemhe 0 333 04-15-2009, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: acemhe
  Bitmek için başlar bazı sevdalar... Yorgun Yürek 10 913 09-23-2008, Saat: 05:58 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  Bitmek İçin Başlar Bazı Sevdalar.. kı@ymı@k=) 4 424 09-10-2008, Saat: 06:40 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-12-2024, 05:56 AM