:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
i$te Dünyanın €n net görüntüSü!
Qetesh
tşklerSmile....
Ara
PCKoPaT
riCaLArBig GrinBig Grin ((ßayatLadı ßu LaF yhaw)) Big Grin Tongue
Âh be.
Ara
EndLess
sımdı bu dunyanın en net göruntusumuymus senı kandırmıslar hıgrıye bu dunyanın yarısı görunmuyo :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
iLLeth.!
iide nsl net goruntu bu yaff ewler fln gorukmuoBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sımdı bu dunyanın en net göruntusumuymus senı kandırmıslar hıgrıye bu dunyanın yarısı görunmuyo :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
waLa ßi ßakı$ta Ainı anda dier yarıSını da görünCe kahin dioLar inSanaBig Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iide nsl net goruntu bu yaff ewler fln gorukmuoBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Senin net anLayı$ın ßu muBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waLa ßi ßakı$ta Ainı anda dier yarıSını da görünCe kahin dioLar inSanaBig Grin

banane kardesım ben hepsını net görcemısı sanıyodum o zaman deselrdı yarısın net görunuyo dıyen:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
yhaw aZ ßi Sen göSLerini kapatSanaBig Grin görmemen daa ii Big GrinBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
EndLess
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yhaw aZ ßi Sen göSLerini kapatSanaBig Grin görmemen daa ii Big GrinBig Grin Tongue

bu konuyu acan ve arasıtıran arkadası dava edıcem egnclık hayallerımle oynadılar dunyayı net göstertces dedıler bbayı gösterttıler:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
aLLaam ßi hata ettim ßu konuyu açtım affet yareßßimBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünyanın en büyük deniz anası 'buğday tarlasında' PesmisT GirL 5 710 06-17-2009, Saat: 12:05 AM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Dünyanın En Hızlı Gelişen Şehri.. PesmisT GirL 8 863 05-29-2009, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: xXjelib10Xx
  Bu dünyanin ALLah´a ait oLdugunu burdan anLayabiLirsiniz HIÇKIRIK 3 617 05-29-2009, Saat: 12:19 AM
Son Yorum: xXjelib10Xx
  Dünyanın En Mutlu Cifti.. PesmisT GirL 2 548 03-25-2009, Saat: 07:43 PM
  İşte dünyanın dönerken çıkardığı ses _AL0n3_ 1 586 02-11-2009, Saat: 07:44 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 12:13 AM