:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
mertb77
tamamda ne oluyor bak fatihe solerım seni haaaaaa bacım macım demem ona gore Confusedirit:
mertb77
gülay halen duzgun konusmuyosun yav valla sıkayet etcem senı fatihe
çilekli cuklat
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=çilekli cuklat]ölcemmmmmmm aclıktannnn yhaaa afıyet olsun janımmm

sen hemen adresini ver ben yemek yolluyorum sana Wink

oyyyyyyyyy oyyyyyy kıyamm sana (: bırazdan ölumu bulmaya gelcekler bu magazaya bıde dolu ınsan gelıoo ya Sad

fatıhe soleme yha sonra kızıo Sad mert
Ara
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gülay halen duzgun konusmuyosun yav valla sıkayet etcem senı fatihe

sıze karsı olmuo nabımmm bak fıstık karsı duzgun konusuom Big Grin kelımelarım bıle duzgunnn hehehehhehe
Ara
fındık-s
heyyy Allah korusun bişe olmaz ölmezsin de bayılırsın en fazla Smile
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sıze karsı olmuo nabımmm bak fıstık karsı duzgun konusuom Big Grin kelımelarım bıle duzgunnn hehehehhehe

sen dusgun konusmazsan kızar tabiiii
çilekli cuklat
fındık-s Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heyyy Allah korusun bişe olmaz ölmezsin de bayılırsın en fazla Smile

aynn ole olurr sanırım ya yazık bana sabahtan berıı tekımm :S magazada arkadasta dıger magazada kaldı oda telden arıyo kankı karnım acıktı dıyee Big Grin Big Grin
Ara
çilekli cuklat
mertb77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen dusgun konusmazsan kızar tabiiii

ya mertjımm yhaaa saka yapıom sızee ama :kiyamam: :kiyamam: fatıh te yokkk Sad
Ara
Yenemuko
neyse arkadaşlar size ii eğlenceler ben gider Smile
Ara
mertb77
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya mertjımm yhaaa saka yapıom sızee ama :kiyamam: :kiyamam: fatıh te yokkk Sad

tamam bacım ama tel aç bıseyler ıste ya bıseyler yeeeeeeeeee

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 55 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 01:51 PM